1. leht 1-st

Palun abi arusaamisel

Postitatud: Kolmapäev 28. Juuli 2010, 19:25:07
Postitas kadiorav
Oskab keegi öelda, mis mõisaga on tegu, mõis asub keila kihelkonnas aga ma ei leidnud midagi sarnast mis klapiks

Saaga EAA.1214.2.7:14?1513,37,458,120,0

suur tänu vastajatele :)

Re: Palun abi arusaamisel

Postitatud: Kolmapäev 28. Juuli 2010, 20:43:07
Postitas Katsa
Ma pakun, et see pole omaette mõis, vaid küla nimega Vatsla, mis kuulus vist Harku mõisale.