Johansonid ,Juhansonid

Anna teada, kui midagi valmis.
Vasta
toomasjohanson
Postitusi: 2
Liitunud: Neljapäev 19. November 2009, 13:04:11
Status: Eemal

Johansonid ,Juhansonid

Postitus Postitas toomasjohanson »

Koostan Johansonide sugupuud. Andke teada Johansonid ja nende järeltulijad.Praeguseks valminud sugupuu on üleval ,avatar.ee
Ette tänades.
Harri.Värs
Postitusi: 268
Liitunud: Esmaspäev 19. Jaanuar 2009, 17:34:01
Status: Eemal

Re: Johansonid ,Juhansonid

Postitus Postitas Harri.Värs »

Kui eesmärgiks on sugupuu koostamine mingeid kindlaid Juhansone/Juhansone aluseks võttes, siis oleks hää, kui mainiksite ära ka piirkonna, kust Teie juured pärit on.

Juhanson on võrdväärselt Tammega üsna levinud nimi siin Maarjamaal ja Aadu Musta onomastika andmebaas lööb kaardi täiesti roheliseks: http://www.history.ee/cgi-bin/ono/tabel?q=Johanson" onclick="window.open(this.href);return false;
Kõik mured ja teated privasse või e-mailile: harri.vars ät gmail.com
Uurin: Vers, Värs, Värsi, Väärsi, Brecher (Kivinurm), Neljas, Kristal, Dubro(v) (Tammeorg), Põld (Saaremaa, Pilguse), Dubrovkin (juudid Tallinnas)
Mardo Margumets
Postitusi: 694
Liitunud: Reede 26. August 2005, 00:01:08
Asukoht: Rapla
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Johansonid ,Juhansonid

Postitus Postitas Mardo Margumets »

toomasjohanson kirjutas:Koostan Johansonide sugupuud. Andke teada Johansonid ja nende järeltulijad.Praeguseks valminud sugupuu on üleval ,avatar.ee
Ette tänades.
Kes seda sugupuud üles ei leia siis täpne link sugupuuni on selline:
http://www.avatar.ee/sugupuu/johanson/i ... idx&lng=ee" onclick="window.open(this.href);return false;
toomasjohanson
Postitusi: 2
Liitunud: Neljapäev 19. November 2009, 13:04:11
Status: Eemal

Johansonid ,Juhansonid

Postitus Postitas toomasjohanson »

See Johansonide sugupuu on pärit Valgamaalt ,Tartumaalt.
Silvi2010
Postitusi: 1
Liitunud: Laupäev 23. Jaanuar 2010, 21:59:01
Status: Eemal

Re: Johansonid ,Juhansonid

Postitus Postitas Silvi2010 »

Tere! Minu vanaema Johanson Anna Elisabet sünd.1855a.Tema lapsed Aliide sünd.1909
poeg JuhanJuhani poeg ja veel tütar Meta Juhani t.sünd1915a ja tema poeg Vello olen mina. Saatke mulle teade kui leiate oma suguvõsasse ka meile koha. silvijohanson@hot.ee Kõike head soovides Vello ja Silvi perega
maekivi
Postitusi: 50
Liitunud: Teisipäev 02. Märts 2010, 12:08:03
Status: Eemal

Re: Johansonid ,Juhansonid

Postitus Postitas maekivi »

tere. olen üks Häädemeeste kihelkonna Tahkurannast pärit Johansonide järeltulija, kes oma sugupuu uurimisega alustas. kas on siin ka selle haru uurijaid?
uurin juuri: Johanson, Thomson, Martinson, Jehrzum, Pärtelpoeg, Bergstein, Trossmann
Bibilotta
Postitusi: 137
Liitunud: Teisipäev 24. Aprill 2007, 13:19:04
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Johansonid ,Juhansonid

Postitus Postitas Bibilotta »

http://web.zone.ee/aadamisugupuu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ka minul on pakkuda mõned Johannsonid....
Tartumaa: Luke, Nõo, Kambja...
Võrumaa: Vastseliina
http://web.zone.ee/aadamisugupuu/" onclick="window.open(this.href);return false;
fedramay16
Postitusi: 25
Liitunud: Teisipäev 08. Aprill 2008, 19:47:04
Status: Eemal

Re: Johansonid ,Juhansonid

Postitus Postitas fedramay16 »

mind näiteks huvitaks saaremaa Johansonid-Taaliku kandist.
merkamer
Postitusi: 1
Liitunud: Kolmapäev 14. Aprill 2010, 13:06:04
Status: Eemal

Re: Johansonid ,Juhansonid

Postitus Postitas merkamer »

Tere!

Minu perekonnanimi ka Johanson olnud ja ka puud natuke uuritud. Pärineme Harglast ja selle ümbrusest Valgamaal.
epsu221
Postitusi: 8
Liitunud: Reede 03. September 2010, 16:18:09
Status: Eemal

Re: Johansonid ,Juhansonid

Postitus Postitas epsu221 »

Tere.
Minu vanaema neiupõlve nimi oli Hinge (Ingo?) Johanson, sünd.17,05,1910 tartus (ma arvan). tema isa oli Viido (Wido?) Johanson, sünd. 25,04,1875 (tartu?), tema isa oli Juhan Johanson. selle sain ma teada Wiido matuse laululehelt, mis oli minu vanaemal alles. rohkem ei tea ma, kas Widol oli õdesid-vendasid ega ka tema ema nime. :cry:
ants60
Postitusi: 154
Liitunud: Kolmapäev 16. Märts 2011, 09:31:03
Status: Eemal

Re: Johansonid ,Juhansonid

Postitus Postitas ants60 »

Ühed Johansonid elasid Viljandimaal Tarvastus Oja talus. Arvatavasti on need Johansonid praeguste vendade Johansonide eelkäijad.
Ka tammesid on Viljandimaal palju. Olen ise miskitpidi seotud Aino Tammega. Minu vanaisa ja Aino Tamme isa olid vennad.
kadivija
Postitusi: 1
Liitunud: Esmaspäev 05. September 2016, 13:59:09
Status: Eemal

Re: Johansonid ,Juhansonid

Postitus Postitas kadivija »

Minu ema neiupõlve nimi on Heli Johanson ja tema isa nimi on Valter Johanson. Valeteril oli ka õde Leila. Nende ema nimi on Lilli Johanson. Valteri venna nime ei mäleta, ta jäi kadunuks. Valteri isa nime ka ei mäleta, ta tapeti süja ajal Võrus. Valter elas Kähri külas Põlvamaal.
Vasta

Mine “Sugupuud internetis”