Sugupuu

Anna teada, kui midagi valmis.
Vasta
i_n_g_a
Postitusi: 29
Liitunud: Esmaspäev 28. August 2006, 19:09:08
Asukoht: Eesti, Järvamaa
Status: Eemal

Sugupuu

Postitus Postitas i_n_g_a »

Lisan ka oma sugupuu. Täiendan seda ikka jõudumööda ja ehk kellegil on siin mõni nimi ka, mis huvi pakkuda võib.
http://inga414.tribalpages.com/
Inga
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Wöölmann

Postitus Postitas Assar »

Kuule, mind huvitaks kõik, mida sa tead Wöölmannidest. :idea:
Kahjuks pole mul hetkel oma andmeid vaadata võimalik, aga mul oli küll üks otsene esivanem Jürri, kelle isa oli Mihkel (Michel) ja pärit olid nad Sellilt.
Sulg nimi kõlab küll võõralt praegu. Kas sul selle Jürri järeltulijaid oleks võimalik mulle näidata? Kuidas nad su endaga seostuvad?
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
Meelis.Pohlak
Postitusi: 154
Liitunud: Esmaspäev 11. Veebruar 2008, 22:08:02
Asukoht: Rakke vald,Koila
Status: Eemal

Postitus Postitas Meelis.Pohlak »

Tere

Tuleb välja et oleme mitut pidi sugulased,andmeid võrreldes langevad kokku esivanemad Tombak,Jerwemäelt ja Plumberg.Abel Tormast vajab veidi uurimist,minu omad on Rääbiselt aga olen neid veel vähe uurinud.Peale selle on minu andmeis päris palju Lehtmetsasid,Bösklereid ja mõned Tombergid kes ka Teie andmetega kokku langevad.Teen lähiajal mõned failid siis saab andmeid võrrelda-vahetada.

Meelis Pohlak
Meelis.Pohlak
Postitusi: 154
Liitunud: Esmaspäev 11. Veebruar 2008, 22:08:02
Asukoht: Rakke vald,Koila
Status: Eemal

Postitus Postitas Meelis.Pohlak »

Abelitest oleme ka sugulased,vaatasin asjad üle.Sinu Marri Abel oli Andrese Andres Abeli tütar,Minu Ann Abel 1816-48 oli Andrese Ado Abeli tütar, abiellus Mihkel Maido`ga.Marri õige sünniaasta peks olema 1828 ,vaata 1265.1.478 lk300.

Meelis Pohlak
i_n_g_a
Postitusi: 29
Liitunud: Esmaspäev 28. August 2006, 19:09:08
Asukoht: Eesti, Järvamaa
Status: Eemal

Postitus Postitas i_n_g_a »

Tere Meelis!

Leidsin Marri Abeli õige sünniaja üles ja parandasin.
Kuid leidsin veel ühe Abel"i. Nimelt Juhhan Tombergi ja Liso Abeli tütar Mina(27.12.1863-?) on abiellunud kellegi Karel Abel"iga 1888 aastal Rääbisel. Saaga EAA.1265.1.487:75
Kas see Karel Abel kuulub ka kuidagi sinu sugupuusse?
Inga
i_n_g_a
Postitusi: 29
Liitunud: Esmaspäev 28. August 2006, 19:09:08
Asukoht: Eesti, Järvamaa
Status: Eemal

Postitus Postitas i_n_g_a »

Tere Assar

Wöölmannide kohta mul eriti infot ei ole, kuna pole neid põhjalikumalt uurinud.
Aga siin abielluvad Mihkel ja AnnSaaga EAA.1229.1.153:66

Ja siis on veel Juhhani ja An Traks"i lapsSaaga EAA.1229.1.152:58

Ning siin Jürri ja Liso Kuhlbach"i kaksikudSaaga EAA.1229.1.152:87

Need siis minu andmetes ja nende inimeste edasine saatus on minule teadmata.
Inga
Meelis.Pohlak
Postitusi: 154
Liitunud: Esmaspäev 11. Veebruar 2008, 22:08:02
Asukoht: Rakke vald,Koila
Status: Eemal

Abel

Postitus Postitas Meelis.Pohlak »

Tere

Uurisin veidi mulle tundub et Mina Tomberg abiellus oma ema Liso Abeli venna Abrami poja Karel Abeliga(26.07.1846)
Saaga EAA.1265.1.478:300
Saaga EAA.1265.1.472:80
Eks ta veidi imelik tundub aga paberite järgi nii tundub olevat.Teise lingi alt leiab abiellumise kus olemas isade nimed ja abiellunute vanused ning esimese lingi ja sinu poolt lisatud lingi alusel selline mulje jääb.

Meelis Pohlak
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Postitus Postitas Assar »

i_n_g_a kirjutas: Wöölmannide kohta mul eriti infot ei ole, kuna pole neid põhjalikumalt uurinud. .... Need siis minu andmetes ja nende inimeste edasine saatus on minule teadmata.
Tere Inga!
Saan vastata alles järgmise nädala lõpus. Sa räägid edasine saatus on teadmata, aga eelnev saatus! Kas seda teemat oled rohkem uurinud?
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
i_n_g_a
Postitusi: 29
Liitunud: Esmaspäev 28. August 2006, 19:09:08
Asukoht: Eesti, Järvamaa
Status: Eemal

Wöölmann

Postitus Postitas i_n_g_a »

Assar kirjutas:
i_n_g_a kirjutas: Wöölmannide kohta mul eriti infot ei ole, kuna pole neid põhjalikumalt uurinud. .... Need siis minu andmetes ja nende inimeste edasine saatus on minule teadmata.
Tere Inga!
Saan vastata alles järgmise nädala lõpus. Sa räägid edasine saatus on teadmata, aga eelnev saatus! Kas seda teemat oled rohkem uurinud?

Ei tea kahjuks jah rohkem mitte midagi Wöölmannide kohta. Ei ole neid veel uurinud täpsemalt. Aga kui midagi leian siis annan teada.
Inga
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Wöölmann

Postitus Postitas Assar »

i_n_g_a kirjutas: Wöölmannide kohta mul eriti infot ei ole, kuna pole neid põhjalikumalt uurinud. ... Need siis minu andmetes ja nende inimeste edasine saatus on minule teadmata.
Nii, oskan öelda siis, et Jürri ja Liso lapsi tean lisaks neile kaksikutele, kes kaua küll ei elanud (tütar suri 1875 ja poeg 1881):
An 1868 - 1875
Rino 1871-75
Johannes *1885
Kõik on Sellil sündinud. Vanemate abiellumise aeg peaks olema 20 XII 1866.

Mihkel Wöölmanni ja Ann Sulg lastest tean veel lisaks teile teadaolevale

Karel Wöölmanni (*1855 Selli) ja Jaan W. *1860 Sellil

Esimene oli abielus Marri Wöörmanniga ja teine Rosalie Amalie Lösser´ga.
Mihkel abiellus veel teist korda ka 1879 aastal Leno Tuiskweld´ga, kes *1857 Kl. Rakke.

Oman andmeid Jürri, Jakobi, Juhhani ja Kareli järeltulijate kohta. Paraku tolle Mihkli vanemaid ei tea, mistõttu endaga sugulust ei saa määratleda.

Äkki oli midagi tuttavat ka. Kui täpsemalt miski huvitab või oleks midagi minu andmetele lisada oleks täitsa vahva 8)
Viimati muutis Assar, Esmaspäev 05. Oktoober 2009, 19:46:10, muudetud 1 kord kokku.
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
laivi savi
Postitusi: 60
Liitunud: Pühapäev 02. Detsember 2007, 12:45:12
Asukoht: tartu
Status: Eemal

Postitus Postitas laivi savi »

vaatasin su sugupuud, sul esineb nime Miller...
uurin ise ka Millereid, äkki annad nime ja daatumid ning koha... oskan ehk midagi paika panna?

Ja veel on sul kirjas perenimi Tombak... ise pole uurinud, kuid seoses Braun´idega Vaimastvere kandist esineb nimi Eesi Tombak, kelle isa abiellus Aino Järvistega, kes kuulub küll suguvõssa... Järvisted on eestistatud nimi Braun´ist
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Sugupuu

Postitus Postitas Assar »

i_n_g_a kirjutas:Lisan ka oma sugupuu. Täiendan seda ikka jõudumööda ja ehk kellegil on siin mõni nimi ka, mis huvi pakkuda võib.
http://inga414.tribalpages.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Tere Inga!

Sinu sugupuud vaatasin nüüd värske pilguga uuesti!
Sulg, Ann

* b. ABT 1817
o Wäggewa
* m. Wöölmann, Mihkel
Need inimesed peaksid olema, minu otsesed esivanemad. Seega siis kõik Suled ja Vöölmannid on sugulased, kes sealt kandist pärinevad. Põlvnen Jakob Vöölmannist, aga sealt sul enam edasi ei kulge midagi. Kusagilt sealt peaks tegelikult minu leidma 8-)

Ilmselt oleme siis sugulased! Kui on nõndamoodu võiks jätkata suhtlemist mailitsi, mille leiad minu profiilist.

Vöölmannidega seostub ka suguvõsa Kurg. Sul seal olid mõned näited, aga kuna ise pole ka põhjalikult uurinud neid, siis praegu ei oska sinu neid andmeid kommenteerida.

Aga anna igal juhul märku endast!
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
Vasta

Mine “Sugupuud internetis”