Kaber

Vasta
Anne Kaaber
Postitusi: 13
Liitunud: Pühapäev 11. Märts 2007, 18:53:03
Asukoht: Tartu
Status: Eemal

Kaber

Postitus Postitas Anne Kaaber »

Uurin Kaberi suguvõsa ajalugu. Kokku olen puutunud ka nimedega Liinev, Piibemann, Alert, Teiva, Müller.
PriitKase
Postitusi: 26
Liitunud: Laupäev 01. November 2008, 10:14:11
Asukoht: Jõelähtme
Status: Eemal

Postitus Postitas PriitKase »

Tere.
Jakob Alert ja tema kaasa An Piebeman on minu vanaemapoolsed esivanemad... sealt oleks neid Alert-Allert-Piebeman-Piibeman üksjagu võtta...

Priit Kase
Anne Kaaber
Postitusi: 13
Liitunud: Pühapäev 11. Märts 2007, 18:53:03
Asukoht: Tartu
Status: Eemal

Postitus Postitas Anne Kaaber »

Tere!

Väga meeldiv, et mul ka siin sugulasi leidub! Pean siiski ütlema et Piibemannid ja Alertid on mu kauged sugulased (An Piebemani onu on mu vana-vana-vanaisa) ja vähemalt praegu ei ole nad minu otseses huviorbiidis.
Aga ma näen, et sinu lisatud An Alert on olemas geni.com-is. Minu suguvõsa on ka seal, nii et teoorias on seal võimalik neid vist ühendada? Mul pole ainult aimu, kuidas seda teha. Kas sul on huvi ja kogemusi selle asjaga?
Tervitused,
Anne
PriitKase
Postitusi: 26
Liitunud: Laupäev 01. November 2008, 10:14:11
Asukoht: Jõelähtme
Status: Eemal

Postitus Postitas PriitKase »

Minule on nad jälle vanavana vanemad. Küllap selle ühemdamisega ka hakkama saame. Häidi inimesi ju ilm täis, kes nõus igasugu nõu andma, kasvõi seesama foorum... Ma pole ka siiani kedagi lisanud, aga õnneks on arvuti ja genispetsialist hr Sarv siin koguaeg saadaval.... ühendasin Su praegu sõbrana... aga sellest vist siis vähe, uurin, kuidas sind familisse võtta...
Willi
Postitusi: 14
Liitunud: Pühapäev 26. Juuli 2009, 12:41:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:
Status: Eemal

Postitus Postitas Willi »

Kah miskit pidi sugulane.

http://www.ra.ee/dgs/browser.php?web=sa ... a5bfd4ec04

Karl Woip on esivanemaid
Vasta

Mine “Väike-Maarja kihelkond”