aidake lugeda

Arhiivimaterjalidest (sh Saagas olevatest) raskesti aru saadavate sõnade jm välja lugemine
Vasta
koguja
Postitusi: 120
Liitunud: Pühapäev 13. Jaanuar 2008, 12:15:01
Asukoht: märjamaa
Status: Eemal

aidake lugeda

Postitus Postitas koguja »

päris piinlik juba kogu aeg pärida-küsida-tüüdata, aga kui ise hakkama ei saa ,siis tuleb ikka abi küsida. tundub, et see foorumis vaid head inimesed ongi!:) aga asja juurde.

Digisisu EAA.1246.1.219:97
mind huvitab 18.paar. Juhhan ja Teresi abielu.Mis on kirjutatud 5.-ndasse lahtrisse isa nimede järgi? ja kahes viimases lahtris on kah mulle arusaamatud kirjed?
Riina.Kallas
Postitusi: 925
Liitunud: Reede 07. Aprill 2006, 19:03:04
Asukoht: Tartu
Status: Eemal

Re: aidake lugeda

Postitus Postitas Riina.Kallas »

koguja kirjutas: mind huvitab 18.paar. Juhhan ja Teresi abielu.Mis on kirjutatud 5.-ndasse lahtrisse isa nimede järgi?
6.-ndasse lahtrisse on kirjutatud Mutter lebt ja Eltern leben, mis tähendab vastavalt "ema elab" ja "vanemad elavad".
Edasi kahjuks ei oska aidata. Eelviimase lahtri päis tähendab järgmist: "Millal, kus ja kelle poolt laulatus läbi viidud on". Viimane lahter on "Märkused".
terv.Riina
koguja
Postitusi: 120
Liitunud: Pühapäev 13. Jaanuar 2008, 12:15:01
Asukoht: märjamaa
Status: Eemal

Postitus Postitas koguja »

aitäh riina!
Vasta

Mine “Arhiivimaterjalidest välja lugemine”