Kirikud ja inimesed Domkino ümbruses

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
mibeko
Postitusi: 122
Liitunud: Neljapäev 05. Juuni 2014, 17:48:06
Status: Eemal

Kirikud ja inimesed Domkino ümbruses

Postitus Postitas mibeko »

Tere,
Millised külad/asulad asusid Pihkva, Strugo - Krasnenski, Domkino ümbruses ca. 25 km. raadiuses? Hea oleks kui saaksin kaardi?

Millised kirikud asusid Pihkva, Strugo - Krasnenski, Domkino ümbruses ca. 25 km. raadiuses? Kust võiks leida nende kirikute dokumente, eelkõige sündinud inimeste andmeid alates 1868.a.

Ette tänades.
Benno
arkin
Postitusi: 1500
Liitunud: Esmaspäev 19. Jaanuar 2009, 22:00:01
Status: Eemal

Re: Kirikud ja inimesed Domkino ümbruses

Postitus Postitas arkin »

Soovitan uurida kaarte saidil Etomesto.com. Mõnel kaardil on kirikud, mõnel detailsemal näeb maastikku ja kõiki külasid. Kirikute dokumendid on ikka Venemaa arhiivides, midagi saab kätte mormoonide lehelt FamilySearch, midagi ka Eesti-Läti-Venemaa ühisprojektist.
mibeko
Postitusi: 122
Liitunud: Neljapäev 05. Juuni 2014, 17:48:06
Status: Eemal

Re: Kirikud ja inimesed Domkino ümbruses

Postitus Postitas mibeko »

Tere,

Tänud vastuse eest

Ilusata advendiaega.

Benno
mibeko
Postitusi: 122
Liitunud: Neljapäev 05. Juuni 2014, 17:48:06
Status: Eemal

Re: Kirikud ja inimesed Domkino ümbruses

Postitus Postitas mibeko »

Tere,

Vabandage, et uuesti tülitan.
Kus võis sellel Etomesto.com. kaardil asuda minu isapoolse vanaisa pere kodu Berezjak (Пустошь Березняк, Узьминская волость, Гдовский уезд, Санкт - Петербургская губерния,)?
Borkis elas August Sild Karl pg. ja Zatobenjes sündis minu vanaema https://www.geni.com/people/Rosalie-Sil ... 0942582213 ja elasid tema vanemad , õed ja vennad.

Kirikute nimekirjast Eesti-Läti-Venemaa ühisprojektist. ei leidnud Domkino kiriku dokumente. Keegi kunagi teadis kirjutada, et Domkino kiriku dokumentidest on kadunud 1874 ja 1885. aastate sündimiste raamatud. Mormoonide dokumentidest pole ka leidnud oma vanaisa https://www.geni.com/people/Oskar-Sild/ ... 0955509441 sünnidokumenti. Sealt on raske otsida ja kõike ei näita kui ei ole tasunud liikmetasu. Leidnud olen ainult abielu dokumendi 1911.a. Vanaisa kohta olen Venemaa arhiividest leidnud ja saanud palju muid dokumente 1911 - 1947.a

Tänud.

Rahulikku advendilaega
Benno
arkin
Postitusi: 1500
Liitunud: Esmaspäev 19. Jaanuar 2009, 22:00:01
Status: Eemal

Re: Kirikud ja inimesed Domkino ümbruses

Postitus Postitas arkin »

Arvan, et siin on Bereznjak ja Borki. Minu hinnangul on kõnealune Zatobinje just see, ehkki samanimeline asub ka paar kilomeetrit loodes. Viimane on vast siiski vanem venelaste küla.
mibeko
Postitusi: 122
Liitunud: Neljapäev 05. Juuni 2014, 17:48:06
Status: Eemal

Re: Kirikud ja inimesed Domkino ümbruses

Postitus Postitas mibeko »

Tere,

Suurimad tänud.

Parimate soovidega
Benno
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”