Kui vanalt lapsi saadi?

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
kristiina33
Postitusi: 18
Liitunud: Esmaspäev 07. Mai 2007, 05:50:05
Status: Eemal

Kui vanalt lapsi saadi?

Postitus Postitas kristiina33 »

Kas on tõenäoline,et saadi lapsi vanuses 50-60.Mitmes põlves tuleb nagu välja,et noorimate laste ja vanemate laste vahe on 25-28 aastat.Ühel juhul,et isa oli 53
Või ma olen mõne põlve vahele jätnud.....hm.
Olen tänulik igasuguse abi eest.
Aare Jalakas
Postitusi: 57
Liitunud: Teisipäev 10. Jaanuar 2006, 10:41:01
Asukoht: Pärnu
Status: Eemal

Postitus Postitas Aare Jalakas »

Mul on ette tulnud emasid kuni 48 eluaastani, 40-45 ei ole üldse haruldus.
Isade puhul on veel suuremaid vanuseid. Tegus 60-70 a. vanapapi :wink: on ühe naise maha matnud, siis noorema võtnud ja kuhu need lapsedki noore naisega jäävad.
Bibilotta
Postitusi: 137
Liitunud: Teisipäev 24. Aprill 2007, 13:19:04
Kontakt:
Status: Eemal

Postitus Postitas Bibilotta »

Lõin oma programmi lahti ja leidsin sedasi, et noorim isa 20 (ei miskit erilist), noorim ema 16 (eostamise momendil 15,5 aastane), vanim isa 71 (eostamise ajal 70) ja vanim ema 46. Aga need "vanad" isad on tavaliselt siis mitmendas abielus ja saavad lapsed ikka suht noorte naistega. Ja need noored tütarlapsed kes lapse saanud on tihti-lugu meesterahva teised naised, pärast esimese kaasa surma.
annika.malva
Postitusi: 255
Liitunud: Pühapäev 28. Jaanuar 2007, 18:58:01
Asukoht: Tallinn
Kontakt:
Status: Eemal

Postitus Postitas annika.malva »

Mul on jällegi üks 18-aastane isa. Ema vanust ei tea kahjuks. Ja kui see isa oli 62, sündis tema noorim laps, teise naisega juba.
marvi meriniit
Postitusi: 143
Liitunud: Teisipäev 26. Juuli 2005, 15:54:07
Status: Eemal

Postitus Postitas marvi meriniit »

Minu vanavanaisa (sünd. 1825) sai oma esimese naisega esimese lapse 28-aastaselt ja teise naisega viimase lapse (minu vanaema) 65-aastaselt, kokku 16 last, kummagi naisega 8. Vanaema oli 42 ja vanaisa 51 kui sündis minu isa. Sama põlvkonna inimeste vanusevahe mitukümmend aastat ei ole minu suguvõsas mingi haruldus.
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”