Otsin vanu fotosid Prangli saare inimestest

Soovite tuvastada isikuid, kohti, aega vms. Viited pildialbumitele.
Vasta
fossiil
Postitusi: 376
Liitunud: Kolmapäev 02. Juuni 2010, 15:21:06
Status: Eemal

Otsin vanu fotosid Prangli saare inimestest

Postitus Postitas fossiil »

Otsin fotosid Prangli saare elanikest ja taludest. Mida vanemad, seda väärtuslikumad.
Hea oleks, kui oleks teada ka see, kes pildil on ja/või mis taluga on tegemist.

fossiil@hot.ee
kussu
Postitusi: 106
Liitunud: Esmaspäev 17. November 2008, 14:21:11
Asukoht: Rammu saar
Status: Eemal

Re: Otsin vanu fotosid Prangli saare inimestest

Postitus Postitas kussu »

Kindlasti oled juba seda raamautut vaadanud, või isegi omad: AKSI - MERERIIK TALLINNA KÜLJE ALL http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/aks ... all/805698" onclick="window.open(this.href);return false;

Seal palju pilte nii Pranglist, kui ka Aksi-st (Väike-Pranglist).
Olen ka sealt raamatust ühest pildist huvitatud!
fossiil
Postitusi: 376
Liitunud: Kolmapäev 02. Juuni 2010, 15:21:06
Status: Eemal

Re: Otsin vanu fotosid Prangli saare inimestest

Postitus Postitas fossiil »

Ma polnud seni sellest raamatust kuulnudki!
Suured tänud juhatamast. Õnneks on see suhteliselt hiljuti ilmunud raamat, saab veel kätte (Kolga lahe väikesaarte raamatut käisin raamatupoodides otsimas, Harju tänava poest lubati mulle see raamat kuskilt tellida, kus olevat, ja siis mulle teatada... ootan seda teadet juba terve aasta!)
Ja... kas ma olen pime või oskamatu, aga otsisin lingilt raamatu autorit - ei leidnudki. Harjumaa Muuseumis nägin ühe Aksbergi käsikirja (eesnime kahjuks hetkel ei mäleta... äkki oli Harald...), kas see raamat võib olla sellesama käsikirja põhjal?
kussu
Postitusi: 106
Liitunud: Esmaspäev 17. November 2008, 14:21:11
Asukoht: Rammu saar
Status: Eemal

Re: Otsin vanu fotosid Prangli saare inimestest

Postitus Postitas kussu »

Seda millise käsikirja põhjal see kirjutatud, kahjuks ei oska öelda. Olen seda raamatud poes paarkorda sirvimas käinud, kuid ühe pildi pärast ei hakanud ostma.
Harri.Värs
Postitusi: 268
Liitunud: Esmaspäev 19. Jaanuar 2009, 17:34:01
Status: Eemal

Re: Otsin vanu fotosid Prangli saare inimestest

Postitus Postitas Harri.Värs »

Raamatute autorid, kui neid mingil põhjusel kaupluste veebilehelt ei leia, on kirjas ESTER-kataloogis aadressil tallinn.ester.ee. Raamatu autorid on märgitud pärast kaldkriipsu, kui raamatul juhtub olema väga palju autoreid, siis leiab esialgu üles tähendamata jäänud lahtrist "Märkused", kui vajutada oranžile nupule "Täiskirje".
Kõik mured ja teated privasse või e-mailile: harri.vars ät gmail.com
Uurin: Vers, Värs, Värsi, Väärsi, Brecher (Kivinurm), Neljas, Kristal, Dubro(v) (Tammeorg), Põld (Saaremaa, Pilguse), Dubrovkin (juudid Tallinnas)
kussu
Postitusi: 106
Liitunud: Esmaspäev 17. November 2008, 14:21:11
Asukoht: Rammu saar
Status: Eemal

Re: Otsin vanu fotosid Prangli saare inimestest

Postitus Postitas kussu »

Selle Aksi raamatu suusõnaline lühikokkuvõte (heliga), ning ka osad pildid leiab siit http://merepood.veebipood.ee/content/31 ... -kulje-all" onclick="window.open(this.href);return false;
EnePiipuu
Postitusi: 1
Liitunud: Kolmapäev 17. Jaanuar 2024, 10:37:01
Status: Eemal

Re: Otsin vanu fotosid Prangli saare inimestest

Postitus Postitas EnePiipuu »

Tere! See on küll siin vana tekst, aga tahan küsida, kas teil on vanu fotosid Prangli inimestest? Minu vanaisa on Pranglilt pärit. Kuna ta läks sõjas kaduma ja ühtki pilti pole säilinud, tahaks väga leida midagigi. Tema nimi oli Albert Vilisaar ( 1904 sündinud), enne eestitamist Villipärk või Willipärk. Tema vanemad olid Elisabeth ja Teodor Willipärk
Vasta

Mine “Vanad fotod”