Kuidas leida Venemaalt isa ja muud sugulased?

Soovite tuvastada isikuid, kohti, aega vms. Viited pildialbumitele.
Vasta
Cris.Saar@gmail.com
Postitusi: 1
Liitunud: Kolmapäev 01. November 2023, 16:55:11
Status: Eemal

Kuidas leida Venemaalt isa ja muud sugulased?

Postitus Postitas Cris.Saar@gmail.com »

Tere.

Isa poolt vanaisa Eduard Brok oli kunagi koos Olga Brok -iga ja tänaseks nad on lahus ja Olga elab Venemaal ja Eduard Eestis. Küsisin Eduardi käest minu isa infot ja vanaema infot aga tema ei tea nendest midagi. Siis minu isa Edi Brok kolis Venemaale kui mina veel olin alles 5 aastane ehk siis 24 aastat tagasi. Edi sai minu ema Marika Saar kaks last, üks mina Cris Saar ja noorem vend Cristofer Saar. Ema Marika Saar suri 2009 aastal ja tema käest kahjuks ei ole võimalik mingit infot küsida. Tean et kunagi on saadud Olga Broki kohta infot Slantsõ oblastist aga kuna mina kahjuks vene keelt ei oska nii ei ole võimalik sinna ühendust võtta. On mul olemas tädi Leena telefoni nr kes võib teada Olga kohta infot 00 7 (812) 742-38-90. Leena on siis ema poolse vanaema õde. Mu ema poolne vanaema ja isapoolne vanaisa olid naabrid 2021 aastani kuni mu vanaema suri. Aga kui Olga kuidagi kätte saaks(kui veel elus on) siis juba läheks asi lihtsamaks, kuna Olga räägib ka Eesti keeles. Tema käest saaks juba edasi infot mu isa kohta Edi Brok/Saar.
Vasta

Mine “Vanad fotod”