huviline

Eesti- ja Liivimaa mõisnikud, mõisaomanikud, -rentnikud kõikidest rahvustest
Vasta
master
Postitusi: 7
Liitunud: Teisipäev 21. Detsember 2010, 10:55:12
Status: Eemal

huviline

Postitus Postitas master »

Tere.Aitab keegi tuua selgust Sauersteini nime ajalukku Eestimaal.Tean niipalju,et vanaisa ja tema vend olid Baltikumi sakslased.Minu vanaisa pidas Valuoja kandis õllevabrikut,kust kolis oma venna juurde Antslasse,kes olevat Eestisse saabunud Riiast.Minu vanaema oli alguses vanaisa juures teenija,hiljem nad abiellusid.Vanaisa Johann Sauerstein suri 1928.ja on maetud kusagile Urvaste surnuaeda,vanaema Mathilde Sauerstein suri 1982 ja on maetud Viljandi surnuaeda.Minu isa Roland Sauerstein suri 1968.Kahjuks olin tol ajal liiga noor ja ei osanud veel elus olnud vanaemalt midagi küsida.Äkki keegi oskab üles panna mõne lingi või omab mingit muud infot.Ette tänades...
Raul Sauerstein meil rausau@hot.ee

tel 56204242
Katsa
Postitusi: 3750
Liitunud: Pühapäev 23. November 2008, 22:50:11
Status: Eemal

Re: huviline

Postitus Postitas Katsa »

Kas NEED on läbi uuritud? Mulle näib, et tegemist ei olnud mitte balti sakslastega, vaid Baierist Cadolzburgi kandist pärit "riigisakslastega".
Katrin H.
master
Postitusi: 7
Liitunud: Teisipäev 21. Detsember 2010, 10:55:12
Status: Eemal

Re: huviline

Postitus Postitas master »

Suured tänud vastuse eest,aga osa personaalraamatute linke oli mul olemas.Kahjuks pole neisse sisse loginud,ega kohalikest arhiividest veel andmeid peilimas käinud.Kusagil Saksamaal olevat vanaisal sugulased olnud.Mõtlesin oma lolli kõrvade vahelise alaga,et äkist siin Eestiski tsirkuleerib veel informeeritud ´´sugulasi´´...
Raul S
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: huviline

Postitus Postitas Assar »

Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
Vasta

Mine “Mõisnikud”