Juhanson, Tu(u)rman, Sepp, Saar Lao külast

Vasta
janelys
Postitusi: 584
Liitunud: Teisipäev 21. Aprill 2009, 09:40:04
Asukoht: Kadrina
Status: Eemal

Juhanson, Tu(u)rman, Sepp, Saar Lao külast

Postitus Postitas janelys »

Kas keegi on uurinud sellist perekonnanime kandnud isikuid Lao külast?
Kadri M
Postitusi: 2
Liitunud: Neljapäev 02. Juuli 2009, 22:38:07
Status: Eemal

Postitus Postitas Kadri M »

Kuna ma elan Lao külas, siis mulle praegu kohe küll ei meenu et selliste perekonnanimedega inimesi siin elaks.( võibolla on elanud) Kuid aga umbes 100m enne Lao küla elab selline perekond nagu Tuurman küll. Ei meenu eesnimed, kuid kui ma natuke uuriksin saaksin teada küll(ma arvan). Seal elab üks vana naine ja vana mees, neil on lapsed ja ka lapselapsed.


NB! Kui väga vaja on siis ma võin nende perekondade kohta rohkem uurida! Minu õde uurib nt. meiega samu perekonnanimesid kandvaid isikuid välismaalt.
janelys
Postitusi: 584
Liitunud: Teisipäev 21. Aprill 2009, 09:40:04
Asukoht: Kadrina
Status: Eemal

Postitus Postitas janelys »

Üht teist Munkade kohta tean ning ka mõne välismaa Munk'a kohta. Tuurmann elas minu lapsepõlves eespool olevas Roomeldi talus. Tuurman Salme oli tema nimi ja poeg oli Ants. Salme on minu teada maetud Saia kalmistule. Ants on ka ilsmelt tänaseks surnud juba mõned aastad, kui õigesti olen kuulnud. Ants ise elas vist Astes.
janelys
Postitusi: 584
Liitunud: Teisipäev 21. Aprill 2009, 09:40:04
Asukoht: Kadrina
Status: Eemal

Postitus Postitas janelys »

Ning Juhanson oli minu vanavanema neiupõlvenimi, hiljem Tuisk, kes elas Romeldil, praeguses Kaarli talus.
heli51
Postitusi: 3
Liitunud: Laupäev 06. August 2011, 20:58:08
Status: Eemal

Re: Juhanson, Tu(u)rman, Sepp, Saar Lao külast

Postitus Postitas heli51 »

Olen Tuurmaa Salme lapselaps ja nad elasid Roomeldil.Hans oli minu isa.Kahjuks on ta juba mitu aastat surnud ja on maetud Saia surnuaiale,oma isa ja ema juurde.
janelys
Postitusi: 584
Liitunud: Teisipäev 21. Aprill 2009, 09:40:04
Asukoht: Kadrina
Status: Eemal

Re: Juhanson, Tu(u)rman, Sepp, Saar Lao külast

Postitus Postitas janelys »

Lapepõlvest mäletan naabri Salmet väga hästi. Kahjuks puudub mul tema surmaaeg... Sinu isa käis jällegi minu emaga kunagi ühes klassis. ;) Üht-teist Salme ja tema abikaasa Aleksandri sugupuu kohta on mul arvutis olemas. Kui oled huvitatud, siis kirjuta janesugupuu@gmail.com
Uuritavad perek.nimed
Viru: Balder, Kulp, Terts, Rumberg, Tänavots, Paulmann, Neugast, Paal
Saare: Juhanson, Sai, Saar, Sepp, Tuurmaa, Tuisk, Olop
Pärnu-, Võru- ja Põlva: Palu, Kütt, Mikson, Kaha, Arnim, Kriiver, Vardja
Harju- ja Viljandi: Muru, Loopere
Vasta

Mine “Kaarma kihelkond”