Eelteade: Kanepi kihelkonna sugupuude näitus tulekul

Vasta
Eike Riis
Postitusi: 280
Liitunud: Reede 22. Juuli 2005, 18:06:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Eelteade: Kanepi kihelkonna sugupuude näitus tulekul

Postitus Postitas Eike Riis »

Eesti Genealoogia Selts koostöös Valgjärve kooli ja Valgjärve raamatukoguga korraldavad

Kanepi kihelkonna sugupuude näituse.

Näitusel saab vaadata Kanepi kihelkonnast pärit ja kihelkonnaga seotud sugupuid ja suguvõsauurimusi ning ajaloolise Võrumaa sugupuude uurimist ja Eesti Genealoogia Seltsi tutvustavaid materjale.

Näitusele on oodatud Kanepi kihelkonna suguvõsatabelid, perekonnakroonikad, suguvõsauurimused, suguvõsa kokkutulekute kroonikad ja fotoreportaažid, koduloolised uurimused jms. Pole tähtis, kas uuritud on 4 või 14 põlvkonda, kas sugupuu on kunstiliselt kujundatud, arvutist välja trükitud või tapeedi tagaküljele joonistatud, kas see on tehtud viimastel aastatel või juba aastakümneid tagasi. Eesmärk on näidata võimaluste paljusust ja anda tegijatele võimalus oma uurimuste tutvustamiseks laiemale ringkonnale, samuti saada uusi kontakte. Olgu Võrus ja Mõnistes toimunud sugupuude näituste ülisuur populaarsus ja äärmiselt positiivne järelkaja julgustuseks kõigile kahtlejatele.

Eksponaate saab tuua näituse korraldajatele:

1) 1.-10. augustini Valgjärve raamatukokku; kontaktisik - raamatukogu juhataja pr. Ilse Aigro, mob 53 485 612, e-post: ilse@valgjarve.edu.ee

2) kuni 7. augustini Võrus Kaire Kochi kätte - mob 53 950 601, e-post: kaire.koch@ekp.ee

3) kuni 7. augustini Tallinnas Eike Riisi kätte - mob 50 11 548, e-post: eike.riis@mail.ee

Eksponaatide ettevalmistamisel oleks soovitav mõelda sellele, et neid saaks seinale riputada (seina külge kleepimine pole võimalik) või laudadele paigutada.

Näitus Valgjärve koolimajas on avatud neli nädalat - 11. augustist kuni 8. septembrini (pärast Kaika suveülikooli tööpäevadel raamatukogu lahtioleku ajal).

Kaika suveülikool toimub 11.-13. augustil Valgjärvel. Selle kohta saab täpsemalt lugeda: http://www.wi.ee/img/picture/dokumendid ... e_sy_1.doc

Südasuviste tervitustega,
Eike Riis

P.S. Palun andke see teade edasi kõigile neile, keda teate Kanepi kandi sugupuude uurimisega tegelevat.
Vasta

Mine “Kanepi kihelkond”