MÄNGELITE perekond

Vasta
mengel22
Postitusi: 2
Liitunud: Teisipäev 27. Aprill 2010, 11:59:04
Status: Eemal

MÄNGELITE perekond

Postitus Postitas mengel22 »

[/size Ma sooviks midagi teada Mängelite suguvõsast. Minu vanaisa elas Tarvastu vallas Kuressaare külas Mängle talus ja tema nimi oli Johan(Juhan) Mengel (hiljem Mängel). Veel osa Mängeleid elas Suislepa vallas. Veel üka Mängelite haru elas Tarvastu vallas Tinnikuru külas Liigutaja (liigutaga) talus ja need ei ole seotud Tarvastu ja Suislepa Mängelitega.Hea oleks , kui ma saaksin midagi teada.
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: MÄNGELITE perekond

Postitus Postitas Assar »

Mängelid on ka Järvekülgedega seotud, kuna tegemist elusate inimestega siis ma rohkem avalikult ei ütlekski midagi.
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
ants60
Postitusi: 154
Liitunud: Kolmapäev 16. Märts 2011, 09:31:03
Status: Eemal

Re: MÄNGELITE perekond

Postitus Postitas ants60 »

Olen sellega juba kursis ja need inimesed ei kuulu meie suguvõsasse.
ants60
Postitusi: 154
Liitunud: Kolmapäev 16. Märts 2011, 09:31:03
Status: Eemal

Re: MÄNGELITE perekond

Postitus Postitas ants60 »

Teatan , et Mängelite ja Järvekülgede vahel puudub seos. Suur tänu härra Martin Varvasele. Luban , et edaspidi sadan oma sügavõsa temale posti teel.
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: MÄNGELITE perekond

Postitus Postitas Assar »

ants60 kirjutas:Teatan , et Mängelite ja Järvekülgede vahel puudub seos. Suur tänu härra Martin Varvasele. Luban , et edaspidi sadan oma sügavõsa temale posti teel.
No, kuulge Ants! Seda te nüüd küll kohe kindlasti kinnitada ei saa. Mängel on Järveküljega abiellunud, kuna tegemist on meie kaasaegsetega siis ma täpsustada ei saa. Hoopis iseasi on see, millised Mängelid teile kõlbavad ja millised mitte.
Pahatihti põhjalikumal uurimisel selgub ikka, et ka täiesti "kõlbmatud Mängelid" võivad sugulased olla 8-)
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
ants60
Postitusi: 154
Liitunud: Kolmapäev 16. Märts 2011, 09:31:03
Status: Eemal

Re: MÄNGELITE perekond

Postitus Postitas ants60 »

Teatan , et kõik Mängelid ei ole omavahel sugulased. Tarvastus olid Mängle Mängelid ja Liigutaja Mängelid ja nemad ei ole omavahel sugulased. veel olen kokku puutunud ka mõne elusa Mängeliga ja omavahelises jutuajamises omn selgunud, et on ainult esivanematega ühine perenimi.
Vasta

Mine “Tarvastu kihelkond”