Sumberg ja Umbleja

Vasta
Külli.Esko
Postitusi: 57
Liitunud: Neljapäev 28. August 2008, 22:54:08
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Sumberg ja Umbleja

Postitus Postitas Külli.Esko »

Uurin nimesid Sumberg ja Umbleja (Umblea, Umbleia)

1850.a. sündinud Aadu Sumbergi ja Mari Suuderi järeltulijad ja esivanemad. Aadu vanemad olid Tõnnis Sumberg ja Ann Mahlapuu, üks Aadu lastest aga 1897.a. sündinud Jaan Sumberg.

Tomas Umbleia ja Kadri Talwiku järeltulijaid ja esivanemaid. Üks nende lastest, Jaan Umbleja abiellus Juulia (Juuli) Starastiga ning 1900 sündis neil tütar Johanna Rosalie Umbleja.

Kui kellegi uuritavatest nimedest sellised nimed ja inimesed läbi on käinud, oleksin väga huvitatud.
kaisum
Postitusi: 1
Liitunud: Teisipäev 10. Veebruar 2009, 22:59:02
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

sumberg

Postitus Postitas kaisum »

Tere,

Teie küsimusest on küll kaua möödunud, aga avastasin alles täna sellise lehe. Minu vanaisa on Jaan Sumberg, pärit Lõvelt, kuid sündinud 1885. Seega ilmselt mitte see inimene, kelle andmeid otsite.
mashaliis
Postitusi: 1
Liitunud: Reede 30. Aprill 2010, 13:35:04
Status: Eemal

Re: Sumberg ja Umbleja

Postitus Postitas mashaliis »

mari sumberg
sünd veebruar 2, 1862
oli minu vana jne ema
elukoht Kärstna ja Tarvastu kant
Mannuke
Postitusi: 12
Liitunud: Laupäev 17. Juuli 2010, 16:48:07
Status: Eemal

Re: Sumberg ja Umbleja

Postitus Postitas Mannuke »

Olen Kärstnast p'rit Juhan ja Anu Sumbergi järeltulija. Olen huvitatud selle suguvõsa liikmetest. Nende tütar Luise Bergmann oli minu vanaema ( maetud Tarvastu kalmistule. Kas sellest perest on veel midagi teada? Tänan vastuse eest ette!
Mannuke
Postitusi: 12
Liitunud: Laupäev 17. Juuli 2010, 16:48:07
Status: Eemal

Re: Sumberg ja Umbleja

Postitus Postitas Mannuke »

Mari Sumbergi ( 1862) kohta sain hiljuti healt inimeselt ülevaate Sumbergite suguvõsast. Selle järgi on Mari minu vanaema Luise Bergmanni , veel Jaan ,Hans, Karl Sumbergi, Reet Raamatu ja Ann Johansoni õde. Nad on pärit Kärstnast. Sooviksin Mari kohta täpsemaid teateid: mees, järeltulijad. Tänan!
Vasta

Mine “Helme kihelkond”