Hannes, Luup

Vasta
loorip
Postitusi: 7
Liitunud: Teisipäev 05. Juuli 2011, 20:03:07
Status: Eemal

Hannes, Luup

Postitus Postitas loorip »

Uurin Hiiumaal Emmaste koguduses perenimesid Hannes, Loik ja Luup. Kui kellegil midagi kattub võib teada anda.
luubid
Postitusi: 1
Liitunud: Pühapäev 05. Veebruar 2012, 17:48:02
Status: Eemal

Re: Hannes, Luup

Postitus Postitas luubid »

Tervitus veel elavatele Luupidele!
Minu isapoolne vanaisa Peet Luup elas Emmaste vallas, Reheselja külas, Proso (Tooli) talus.
Sünd. 18. dets.1880.a. Emmaste vallas. Surn. 8.märts 1963.a. Maetud Emmaste kalmuaeda.
Minu vanaema Helene (n. Reinfeld)
Sünd. 5.juulil 1885.a. Venemaal (hauaplaadil 6.IV.1885.). Surn. 12.dets. 1965.a. Emmaste
kalmuaeda.
Minu vanaisa isa oli samuti Peet (maetud Emmaste kalmuaeda). Pojad Andres ja Peet. Tütred?
Mõlemal nii pojad kui tütred.
Kui Teie tunnete huvi selle Luupide suguvõsa kohta, siis kaugemale ajalukku andmeid ei ole mul teada.
Ka Saaremaal elas (1960-70 aastatel) keegi Luupide perekond. V.L.
Patrick Rang
Postitusi: 514
Liitunud: Kolmapäev 11. Jaanuar 2006, 22:06:01
Status: Eemal

Re: Hannes, Luup

Postitus Postitas Patrick Rang »

Luupide esivanemate kohta olen huvi korral valmis infot jagama. Usun, et mul on vanema aja kohta päris palju - ja ka korraliku kvaliteediga - andmeid. Olen vägagi huvitatud andmete vahetamisest, eriti mis puudutab uuemat perioodi! Kaugelt-kaugelt olen ju minagi selle perekonna järeltulija :)
Millega ma aga hakatuseks nõus ei saa olla on Peet Luubi (1880 - 1963) päritolu. Peedu isa on hoopiski Toomas (15 Sep 1846 - 10 Dec 1910) - mitte Peet.

Terv,

PR
loorip
Postitusi: 7
Liitunud: Teisipäev 05. Juuli 2011, 20:03:07
Status: Eemal

Re: Hannes, Luup

Postitus Postitas loorip »

Kasutajaga luubid ongi meil pragu käimas tihe kirjavahetus, mille käigus selgitame faktid välja, siis kirjutan need ka siia teemasse. Ka minu andmetel on Peet Luupi isa Toomas Luup.
Aga kõigest varsti lähemalt
:)
Patrick Rang
Postitusi: 514
Liitunud: Kolmapäev 11. Jaanuar 2006, 22:06:01
Status: Eemal

Re: Hannes, Luup

Postitus Postitas Patrick Rang »

Väga tore!
Nagu ma ennist mainsin, on varasem periood mul suhteliselt "käpas".
Kas ma peaksin sulle saatma Luupide sugupuu hakatuse - et oleks lihtsam orienteeruda?

Terv,

PR
loorip
Postitusi: 7
Liitunud: Teisipäev 05. Juuli 2011, 20:03:07
Status: Eemal

Re: Hannes, Luup

Postitus Postitas loorip »

loorip kirjutas:Kasutajaga luubid ongi meil pragu käimas tihe kirjavahetus, mille käigus selgitame faktid välja, siis kirjutan need ka siia teemasse. Ka minu andmetel on Peet Luupi isa Toomas Luup.
Aga kõigest varsti lähemalt
:)
Siiski jõudsime kasutajaga luubid kokkuleppele, et Peet Luupi isa oli Toomas Luup
Vasta

Mine “Emmaste kihelkond”