Boberg

Vasta
Kalev Kask
Postitusi: 396
Liitunud: Laupäev 13. Jaanuar 2007, 17:12:01
Asukoht: Juuru
Status: Eemal

Boberg

Postitus Postitas Kalev Kask »

Tere!

Lugesin EGS-i kodulehelt, et Boberg-id uurivad Sylvi Allas ja Piia Näär Tallinast. Kas keegi oskab mulle öelda, kuidas nendega ühendust saaks võtta. Minu poolt uuritavas Rosside sugupuus esineb ka Boberge.

Lugupidamisega,
KALEV KASK
Eike Riis
Postitusi: 280
Liitunud: Reede 22. Juuli 2005, 18:06:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Postitus Postitas Eike Riis »

Võiksite paluda EGeS-i Tallinna osakonna juhatajal - tema meiliaadress osakonna kodulehel http://www.hot.ee/mether/ - edastada oma kontaktandmed ja huvi põhjus nendele uurijatele. Siis on võimalus, et Teiega ühendust võetakse.
Kalev Kask
Postitusi: 396
Liitunud: Laupäev 13. Jaanuar 2007, 17:12:01
Asukoht: Juuru
Status: Eemal

Postitus Postitas Kalev Kask »

Pea kuu aega on möödas, kui saatsi e-maili EGeS-i Tallinna osakonna juhatajale oma palvega ent ühendust pole minuga võetud. Kahju. :(

Ei tea milles on probleem? :?
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Postitus Postitas Assar »

Tehke tasuta otsing leheküljelt
www.1182.ee
Leiate mõlema sellise nimega inimese telefoni numbrid. Kui nad on genealoogid siis võiksid nad kuuluda Tallinna osakonna alla küll.

Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
kaerahelbed
Postitusi: 243
Liitunud: Esmaspäev 19. Juuli 2010, 10:48:07
Status: Eemal

Re: Boberg

Postitus Postitas kaerahelbed »

Minul on üsna suur osa Bobergide sugupuust (Piia Näär ja Silvi Allas uuritud). Puudu on käesolevad põlved.
Uuritavad nimed: Falten, Gros(s)berg, Haus, Heinsen/Einsen(m), Wolber/Volber, Boberg, Kristjuhan, Allas/Allats, Wulkan/Vulkan, Kaan, Birkenberg, Wasser, Masnik, Sõõrd, Eidse, Matsov, Pauklin,Kermon, Müüldam, Pridemann, Pussov, Kideman, Matsov
Kalev Kask
Postitusi: 396
Liitunud: Laupäev 13. Jaanuar 2007, 17:12:01
Asukoht: Juuru
Status: Eemal

Re: Boberg

Postitus Postitas Kalev Kask »

Kui nõnda, siis oleksin kindlasti huvitatud. :D
kaerahelbed
Postitusi: 243
Liitunud: Esmaspäev 19. Juuli 2010, 10:48:07
Status: Eemal

Re: Boberg

Postitus Postitas kaerahelbed »

Mis Sind täpsemalt huvitaks. Olen seda puud täiustanud erinevates harudes. Mis Sul olemas on ning kuidas kaudu me sugulased oleme? Mina olen Mats Thomasson Bobergi (sünd 1805) ja tema poeg Mats Matsson Bobergi ( sünd 1842) järeltulija. Vanim on puus Horrise talu Hans (sünd 1685) - kas Sind huvitavad kõik tema järeltuljad või mingi konkreetse tüve osa.

Tervitades,
Helen Allas
Uuritavad nimed: Falten, Gros(s)berg, Haus, Heinsen/Einsen(m), Wolber/Volber, Boberg, Kristjuhan, Allas/Allats, Wulkan/Vulkan, Kaan, Birkenberg, Wasser, Masnik, Sõõrd, Eidse, Matsov, Pauklin,Kermon, Müüldam, Pridemann, Pussov, Kideman, Matsov
Kalev Kask
Postitusi: 396
Liitunud: Laupäev 13. Jaanuar 2007, 17:12:01
Asukoht: Juuru
Status: Eemal

Re: Boberg

Postitus Postitas Kalev Kask »

Mind huvitaks Mats Matsi p. Bobergi (1842-1916) ja Ann'i (nn. Pöllenikko, 1847-1912) järglaskond, haru, milles on mul veel palju auke. Too eelpool nimetatud Ann Pöllenikko on mu (väga) kauge sugulane ja seeläbi ka ta järglaskond on sugulased. Ilmselt oleme ka kauged sugulased, kui nood Matsid klapivad. :D

Tervitades,
Kalev Kask
kaerahelbed
Postitusi: 243
Liitunud: Esmaspäev 19. Juuli 2010, 10:48:07
Status: Eemal

Re: Boberg

Postitus Postitas kaerahelbed »

no selged pildid! Mats Borberg (1842-1916) on mulle vana-vana-vana-vanaisa ja Ann siis vastavalt vana-vana-vana-vanaema. :) Mul on olemas järeltulijatest Mats Bobergi lapsed ja tema tütre Elviine Mathilde järeltulevad põlvkonnad.
Mul on see ka Geni.com' is üleval, saatsin ka pererühma kutse, siis saab need mestida...
Kui aga soovid, siis võin ka emailiga saata.
Uuritavad nimed: Falten, Gros(s)berg, Haus, Heinsen/Einsen(m), Wolber/Volber, Boberg, Kristjuhan, Allas/Allats, Wulkan/Vulkan, Kaan, Birkenberg, Wasser, Masnik, Sõõrd, Eidse, Matsov, Pauklin,Kermon, Müüldam, Pridemann, Pussov, Kideman, Matsov
Kalev Kask
Postitusi: 396
Liitunud: Laupäev 13. Jaanuar 2007, 17:12:01
Asukoht: Juuru
Status: Eemal

Re: Boberg

Postitus Postitas Kalev Kask »

Tore! Mestin ära!
Kui Sul on andmed käepärast, siis võid ka meilitsi ka saata.
Vasta

Mine “Tallinna linn”