Peets'id üle Eesti - omavahel kõik sugulased ??

Vasta
Riho.Peets
Postitusi: 1
Liitunud: Kolmapäev 05. Märts 2008, 18:16:03
Asukoht: Vääna-Jõesuu, Harku vald
Status: Eemal

Peets'id üle Eesti - omavahel kõik sugulased ??

Postitus Postitas Riho.Peets »

Kas kellegile tuleb tuttav ette Petz, Petzo, Päz, Päzo, Peets, Peetso? Olen tuvastanud seni kaks liini - Laekvere ja Käru Simuna kihelkonnas. Käru liiniga- kus ka ise sees olen - olen seni hakkama saanud 1600-ndate lõpust kuni tänaseni. Muidugi mitte täielikult, see võtab veel aega, alustasin suht hiljuti. Laekvere liiniga aga on mul kergeid probleeme. Teada on, et need liinid omavahel on seotud - aga kuidas ? Kui keegi oskab abi anda, oleksin väga tänulik.
Riho Peets
Jõudu kõigile! Olen oma uuringutes jõunud 1600-ndate lõppu. Sealt saab alguse Peets'ide suguvõsa nimega Petz, edasi tulevad Petzo, Pätzo, Peetso ja Peets. Võtke ühendust!
kelly.peets
Postitusi: 2
Liitunud: Teisipäev 05. August 2008, 11:35:08
Asukoht: Lääne-Virumaa
Status: Eemal

Kelly Peets

Postitus Postitas kelly.peets »

Tere!
Minu vanaema ja ema on samuti pärit Laekverest.
Kui ütleb midagi nimi:Voldemar Peets, tema poeg Karl Peetsning Karli kolm tütart: Eha Peets, Eda Peets ja Kersti Hein (neiupõlvenimi Peets).
:P :)
annakask
Postitusi: 136
Liitunud: Pühapäev 15. Juuni 2008, 14:35:06
Status: Eemal

Minu suguvõsast jookseb ka läbi Peets

Postitus Postitas annakask »

Minu vanaema venna Ricard Liivak-u tütre Hilja mees oli ka Peets Hans.
Hilja on pärit Äksist, Tartumaal. Kuid Hansu sünnikohta ma, kahjuks :oops: ei tea.
Uku.Velbri
Postitusi: 1105
Liitunud: Laupäev 15. September 2007, 17:43:09
Asukoht: Tallinn, Nõmme. Esipõlved - Ellamaa, Vastse-Antsla, Vana-Kuuste, Restu, Juuru, Mustjõe.
Status: Eemal

Postitus Postitas Uku.Velbri »

Kas Sul Neeruti (Buxhöwden) mõisa alla siirdunud Peetse ka nimekirjas seisab. Kui jah, siis oleks mul vist hunnik sugulasi Sulle tasuta üle anda :wink: .
Tervitades,
Uku
Traaditu köne 56 48 43 78.
______________________________
Exitus opes excusare potest,
dum sit aliquid ad finem excusandum.
Vasta

Mine “Simuna kihelkond”