Jula Kortin ja Kristjan Kortin!

Vasta
Hilvi
Postitusi: 44
Liitunud: Laupäev 12. Juuli 2008, 21:57:07
Asukoht: Virumaa(Illuka,Tamsalu)
Status: Eemal

Jula Kortin ja Kristjan Kortin!

Postitus Postitas Hilvi »

Otsin andmeid Jula (Mammon) Kortin sünd. arvatavasti 1867. aastal. Abiellunud Kortin Kristjaniga ( sünd. 1866) ja kirikuraamatu andmetel oli neil kolm last Arnold, Leontine ja Aksel. Elukoht oli neil märgitud Tärivere. Oleksin tänulik igasuguste neid puudutavate andmete kohta.
Tiiu Høvik
Postitusi: 96
Liitunud: Kolmapäev 06. Juuni 2007, 09:14:06
Asukoht: Norway
Status: Eemal

Postitus Postitas Tiiu Høvik »

Onomatiskas om Mammon ainult Jõhvi kihelkonnas Kurtna ja Illuka valdades pantud. Soovitan Jõhvi perkonnaraamatust otsida.

Tiiu
Hilvi
Postitusi: 44
Liitunud: Laupäev 12. Juuli 2008, 21:57:07
Asukoht: Virumaa(Illuka,Tamsalu)
Status: Eemal

Postitus Postitas Hilvi »

Kirikuraamatud ,mis saadaval on on mul vaikselt enda sugupuu poolepealt peaegu läbi vaadatud.Oleks tänulik kui saaks teavet edasi peale aastat 1900.
Hilvi
Postitusi: 44
Liitunud: Laupäev 12. Juuli 2008, 21:57:07
Asukoht: Virumaa(Illuka,Tamsalu)
Status: Eemal

Postitus Postitas Hilvi »

Minuni on jõudnud väike niidiots,et Kristjan Kortinil on olnud tütar Leontine(Maret),kes on abiellunud Arnold Sellioviga,neil on olnud tütar Maimu Juhtsalu.Kas kellelgi on teavet nende inimeste kohta?
koitjarv
Postitusi: 1
Liitunud: Reede 11. Detsember 2009, 01:21:12
Asukoht: Tapa (Lääne-Virumaa)
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Jula Kortin ja Kristjan Kortin!

Postitus Postitas koitjarv »

Tere. Minul on andmeid - tegemist on minu abikaasa isapoolse suguvõsaga. Kristjan Kortin elas Luuga külas (Tärivere mõis), mis on nüüd liidetud Varesmetsa külaga Iisaku vallas.

Kristjan sündis 10.07.1866 (vkj).
Hilvi
Postitusi: 44
Liitunud: Laupäev 12. Juuli 2008, 21:57:07
Asukoht: Virumaa(Illuka,Tamsalu)
Status: Eemal

Re: Jula Kortin ja Kristjan Kortin!

Postitus Postitas Hilvi »

Sa,Kristjan Kortin,oled jah natuke noor mu vanaisa õemeheks olemiseks.Ta sündis 1866 aastal.Kuid ehk oled kuulnud midagi(või teavad su vanemad) sellisest nimest nagu Karl Kortin,kes on sündinud 1925 ja peaks siiani elama Varesmetsas.Kas Tema lapsed või lapselapsed elavad siiani Iisaku kandis?
Tervitades Hilvi.
Vasta

Mine “Iisaku kihelkond”