RAADIKO/RAADIKU

Vasta
Kalev Kask
Postitusi: 396
Liitunud: Laupäev 13. Jaanuar 2007, 17:12:01
Asukoht: Juuru
Status: Eemal

RAADIKO/RAADIKU

Postitus Postitas Kalev Kask »

Tere! :)

Uurin Juuru khk.-st pärit Radiko`de suguvõsa. 1845.a. Hans, Priidiku p. Radiko/Raadiko/Raadiku lahkus oma sünnikodust Lihulasse ning 1847.a. edasi Karuse mõisa ja sai seal mõisakubjaseks. 1850.a. ta abiellus Edo Multramiga ning neil oli 3 poega Hindrik, Friedrich ja Jaan. Täiskasvanu ikka jõudnud vennad Hindrik ja Jaan abiellusid õdede Marie ja Miina Pihk`dega.

:) Info nende perede edasisest käekäigust mul puudub. Ehk keegi omab infot nende kohta. Igasugune info on oodatud. Võtke kindlasti ühendust!

Lugupidamisega,
Kalev Kask
Patrick Rang
Postitusi: 514
Liitunud: Kolmapäev 11. Jaanuar 2006, 22:06:01
Status: Eemal

Postitus Postitas Patrick Rang »

Tere,

kahjuks puudub mul info sind huvitavate isikute saatuse kohta, aga ehk on sul täiendavat infot mind huvitavate isikute edasise saatuse kohta :)

Juhani poeg Priidik Radiko (10 Apr 1876 Hõreda mõis, Juuru khk) ab 25 May 1908 minu sugulase Leena Simmer'iga (15 Dec 1879 Kidaste küla, Reigi khk). Lapsed Oskar (16 Jun 1906, kelle Priidik pärast seadustab), Julius (27 Jan 1911), Elwine (16 Jun 1913) ja Eduard (04 Jan 1918). Oskar sünnib Keila vallas, ülejäänud lapsed Tallinnas.

Kas sa tead selle perekonna edasisest saatusest?

Terv,

PR
Kalev Kask
Postitusi: 396
Liitunud: Laupäev 13. Jaanuar 2007, 17:12:01
Asukoht: Juuru
Status: Eemal

Postitus Postitas Kalev Kask »

Tere! :)

Kahjuks puudub mul info sind huvitavate isikute edasise saatuse kohta. Olen selle haru uurimises sama kaugel kui sa ise tänu Tallinna Kaarli koguduse materjalidele. Uurimine on pooleli - kui saan midagi uut teada teavitan sind sellest.

Tervitades,
Kalev
Vasta

Mine “Karuse kihelkond”