Suhelgem ilmasõjast ja ühisloomest!

Rahvusarhiivi Ühisloome algatus
Vasta
birgit.kibal
Postitusi: 6
Liitunud: Reede 10. Oktoober 2008, 16:18:10
Status: Eemal

Suhelgem ilmasõjast ja ühisloomest!

Postitus Postitas birgit.kibal »

Usinad pereloohuvilised!

Viimase kolme kuu jooksul on uurijate käsutuses olnud Esimesse maailmasõtta võetud eestlaste andmebaas www.ra.ee/ilmasoda/. Igaühel on võimalik anda oma panus andmete täiendamisse, samuti teha ise otsinguid. Seni on kaasalööjaid ehk vabatahtlikke sisestajaid 55, kes on kirjeldanud juba pea 15 000 isikut. Nii neil kui ka üha uutel liitujail võib ette tulla omavahelist suhtlemist või suhtlust teiste pereloo foorumi liikmetega, või miks mitte ka suhtlemist arhiivitöötajaga, kui küsimuse all on ilmasõtta või arhiivi ühisloomesse puutuv. Selleks ongi siinne fooruminurk sobiv koht. Võtkem see kasutusse!

Uusi pereloolisi leide soovides

Birgit Kibal
Rahvusarhiiv
BirgitK
Assar
Postitusi: 2196
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Suhelgem ilmasõjast ja ühisloomest!

Postitus Postitas Assar »

birgit.kibal kirjutas: Kolmapäev 25. Veebruar 2015, 12:13:02 Usinad pereloohuvilised!

Viimase kolme kuu jooksul on uurijate käsutuses olnud Esimesse maailmasõtta võetud eestlaste andmebaas www.ra.ee/ilmasoda/. Igaühel on võimalik anda oma panus andmete täiendamisse, samuti teha ise otsinguid.
Lihtsalt selline küsimus, kas andmebaasi loojad koguvad andmeid vaid eestlaste kohta, kes selles sõjas osalesid või lähevad arvesse kõik inimesed, kes tollal Eesti aladel elasid ja sõjas osalesid? Ehk kes selle andmebaasi mõttes on eestlane?
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
Vasta

Mine “Eestlased Esimeses maailmasõjas”