Luks,Vilippus,Simson,Parktal,Neitow

Vasta
inga.ligi
Postitusi: 141
Liitunud: Neljapäev 25. August 2005, 20:17:08
Status: Eemal

Luks,Vilippus,Simson,Parktal,Neitow

Postitus Postitas inga.ligi »

Uurin neid perekonnanimesid Kuusalu kihelkonnast Kolgakülast,Vanakülast ja mujalt sealtkandist
katrin välling
Postitusi: 11
Liitunud: Teisipäev 11. Juuli 2006, 13:58:07
Status: Eemal

Postitus Postitas katrin välling »

tean, et minu vanatädi Leena Prasser sünd 1890.a. abiellus 1914.a. Johannes Parktaliga.Niipalju on kokkupuudet meil Parktalite suguvõsaga.
inga.ligi
Postitusi: 141
Liitunud: Neljapäev 25. August 2005, 20:17:08
Status: Eemal

Parktalid

Postitus Postitas inga.ligi »

Oleks väga huvitav teada saada,missuguse Johannes Parktaliga on antud juhul tegemist? Minu andmebaasis on 7 Johannes Parktalit ja sobivamad kandidaadid vanatädi meheks oleksid Johannes Parktal Johannese(Jaani) poeg,s.30.01.1889 Mäepealse talust ja Haavamäe Kustawi poeg Johannes Parktal,s.05.03.1892.Kui on täpsemaid andmeid,oleksin väga huvitatud.

Tervitades Inga Ligi
katrin välling
Postitusi: 11
Liitunud: Teisipäev 11. Juuli 2006, 13:58:07
Status: Eemal

Re: Parktalid

Postitus Postitas katrin välling »

inga.ligi kirjutas:Oleks väga huvitav teada saada,missuguse Johannes Parktaliga on antud juhul tegemist? Minu andmebaasis on 7 Johannes Parktalit ja sobivamad kandidaadid vanatädi meheks oleksid Johannes Parktal Johannese(Jaani) poeg,s.30.01.1889 Mäepealse talust ja Haavamäe Kustawi poeg Johannes Parktal,s.05.03.1892.Kui on täpsemaid andmeid,oleksin väga huvitatud.

Tervitades Inga Ligi

Olen siin püüdnud uurida, missuguse Johannesega ta siis abiellus.Kahjuks ei ole üleval veel Kuusalu koguduse nii hiliseid meetrika raamatuid. Tean aga , et elab veel nende järeltulija praegu Hugo Parktal.
eve.jakobson
Postitusi: 43
Liitunud: Reede 19. Jaanuar 2007, 00:54:01
Asukoht: Tallinn ja Harjumaa
Status: Eemal

Wilippus

Postitus Postitas eve.jakobson »

Minu vanaema ema, Juhkeni Anna, oli pärit Pukilt ja tema neiupõlvenimi oli Andrespuk.
Peaks veel kontrollima, kuid ta vist oli Loo Jaagup Wilippuse ja Juula 3. juunil 1852 sündinud tütre Maria tütar. (Maria abiellus 21. detsembril 1880 Jaan Andrespukiga).

Ka minu vanaisa oli Kolgakülast. Tema isa oli Anton Aabrami p. Aadamson. Veel räägitakse, et vanaisa ja vanaema olid omavahel kuidagi sugulased, kuid tundub, et mitte otseselt.

Tervitades Eve Jakobson
inga.ligi
Postitusi: 141
Liitunud: Neljapäev 25. August 2005, 20:17:08
Status: Eemal

Postitus Postitas inga.ligi »

Teie vanaema ema ja vanaisa isa on mul sugupuus ilusti sees.

Kõik,mis te oma vanaema ema ja tema esivanemate kohta kirjutate,klapib.Esivanemaid on mul aga veel paar kolm põlve ettepoole ka olemas.
Ka on õige see,et nii vanaema kui vanaisa on sugulased,kuid siiski võrdlemisi kaugelt,kuid nad on mõlemad Tõnnoma Wilhelmi (sünd.ca 1716,surn enne 1795) järglased.

Oleksin väga huvitatud aga nii teie vanaema kui ka vanaisa (kes minu andmetel võiks siis olla Johannes Adamson s.06.04.1891 või tema noorem vend) järglastest.Loomulikult olen nõus ka jagama esiisade kohta olemasolevat teavet.

Kui teile sobiks,siis minu meiliaadress on inga.ligi@surfnet.fi Kontakteerume!

Tervitades Inga Ligi
maili.tapu
Postitusi: 8
Liitunud: Teisipäev 27. Jaanuar 2009, 10:31:01
Asukoht: Harjumaa
Status: Eemal

Postitus Postitas maili.tapu »

Tere! Alles leidsin selle foorumi, teema on juba ammu püstitatud. Mõtlesin siiski vastata. Põlvnen Neitowite suguvõsast. Minu emapoolne vanaema sündis Johannes (1880 - 1930) ja Elisabeth (1889 - 1960) Neitowi 2 lapsena. Mu vanaema nimi Alma-Elise. Kokku oli seal peres 3 last. Nimi muudeti Neidla´ks.
Maili.
Minu esivanemad: Adamson, Anderspuk/Andrespuk, Neitov, Idavain, Liideman(n), Oskar, Sepman, Ruukholm, Kruusval, Kalholm, Hark, Ratsov, Aaman, Reimund, Märts, Mikenberg, Pommer, Worsberg (Kuusalu), Hinterfeldt (Harju-Madise), Niinperk (Haljala)
inga.ligi
Postitusi: 141
Liitunud: Neljapäev 25. August 2005, 20:17:08
Status: Eemal

Postitus Postitas inga.ligi »

Väga tore,et te endast teada andsite! Suhtleksin teiega meeleldi kas meili teel - inga.ligi@surfnet.fi või selle foorumi privaatsõnumite kaudu.
Mul on teie vana-vanaisa Johannes Neitow sugupuus täitsa olemas (sünd.06.01.1880 v.k.j) ja tema abikaasa Elisabeth ka.Nende lastest olid mul kirjas vaid Ella Elfride ja Helmi Terese.
Johannese esivanemaid on kolm põlve ettepoole ka olemas.Kui olete huvitatud - kirjutamiseni?!

Tervitades Inga Ligi
Vasta

Mine “Kuusalu kihelkond”