Albumitäis fotosid

Soovite tuvastada isikuid, kohti, aega vms. Viited pildialbumitele.
Vasta
Aire Veetõusme
Postitusi: 49
Liitunud: Teisipäev 19. Juuli 2005, 23:24:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Albumitäis fotosid

Postitus Postitas Aire Veetõusme »

Sain kogemata kombel ühe albumi omanikuks, kus palju pilte inimestest, kellega mul midagi tegemist ei ole. Fotod on pärit mitmelt poolt Eestist - Läänemaalt, Viljandist, Tallinnast ja ka väiksematest kohtadest, mõnel ka nimed ja aastaarvud ligi. Kui foto taha on midagi kirjutet, siis on see kah vaatamiseks välja pandud. Väga tõenäoliselt ei ole tegemist ühe albumi fotodega, vaid kokku on tõstetud erinevat päritolu pilte. Fotod leiad aadressil https://picasaweb.google.com/Aireveet/V ... directlink
Leidmisrõõmu!
Viimati muutis Aire Veetõusme, Esmaspäev 02. Detsember 2013, 09:16:12, muudetud 1 kord kokku.
Uku.Velbri
Postitusi: 1105
Liitunud: Laupäev 15. September 2007, 17:43:09
Asukoht: Tallinn, Nõmme. Esipõlved - Ellamaa, Vastse-Antsla, Vana-Kuuste, Restu, Juuru, Mustjõe.
Status: Eemal

Postitus Postitas Uku.Velbri »

Kas fotol 167 ei ole mitte "Eesti sõnaosavaim poeet ja rahva poolt armastatuim tohter" Barbar Vares?
Tervitades,
Uku
Traaditu köne 56 48 43 78.
______________________________
Exitus opes excusare potest,
dum sit aliquid ad finem excusandum.
Aire Veetõusme
Postitusi: 49
Liitunud: Teisipäev 19. Juuli 2005, 23:24:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Postitus Postitas Aire Veetõusme »

Istu, viis :)
Eikee
Postitusi: 2
Liitunud: Teisipäev 08. Märts 2011, 13:29:03
Status: Eemal

Re: Albumitäis fotosid

Postitus Postitas Eikee »

Aire Veetõusme kirjutas:Sain kogemata kombel ühe albumi omanikuks, kus palju pilte inimestest, kellega mul midagi tegemist ei ole. Fotod on pärit mitmelt poolt Eestist - Läänemaalt, Viljandist, Tallinnast ja ka väiksematest kohtadest, mõnel ka nimed ja aastaarvud ligi. Kui foto taha on midagi kirjutet, siis on see kah vaatamiseks välja pandud. Väga tõenäoliselt ei ole tegemist ühe albumi fotodega, vaid kokku on tõstetud erinevat päritolu pilte. Fotod leiad aadressil http://picasaweb.google.com/Aireveet/Va ... directlink
Leidmisrõõmu!
Tere! Link ei töötanud - ehk saate uue lingi saata - Läänemaa fotod huvitaksid väga! eike.urke(at)gmail.com
Aire Veetõusme
Postitusi: 49
Liitunud: Teisipäev 19. Juuli 2005, 23:24:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: Albumitäis fotosid

Postitus Postitas Aire Veetõusme »

Käepide on, jah, aja jooksul muutunud: https://picasaweb.google.com/Aireveet/V ... directlink
Head uudistamist!
jvesker
Postitusi: 2
Liitunud: Kolmapäev 16. Detsember 2009, 11:29:12
Status: Eemal

Re: Albumitäis fotosid

Postitus Postitas jvesker »

pildil 164 on ruumi seinal vaip ussikuninga kujutisega, mis olevat olnud K.Pätsi kabineti seinal (ERM andmeil)
jvesker
Postitusi: 2
Liitunud: Kolmapäev 16. Detsember 2009, 11:29:12
Status: Eemal

Re: Albumitäis fotosid

Postitus Postitas jvesker »

Pildil 99 on Maria Raagner, kes oli minu äia Johannes Ellmanni (s.1903) ristiema. Ristiti Tallinnas, Pühavaimu kirikus 20.aprillil 1903 (vkj).
Aire Veetõusme
Postitusi: 49
Liitunud: Teisipäev 19. Juuli 2005, 23:24:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: Albumitäis fotosid

Postitus Postitas Aire Veetõusme »

jvesker kirjutas:pildil 164 on ruumi seinal vaip ussikuninga kujutisega, mis olevat olnud K.Pätsi kabineti seinal (ERM andmeil)
Huvitav teave! Kabineti moodi see tuba vist küll välja ei näe, aga mine sa tea, vaja uurida. Tänan!
Aire Veetõusme
Postitusi: 49
Liitunud: Teisipäev 19. Juuli 2005, 23:24:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: Albumitäis fotosid

Postitus Postitas Aire Veetõusme »

jvesker kirjutas:Pildil 99 on Maria Raagner, kes oli minu äia Johannes Ellmanni (s.1903) ristiema. Ristiti Tallinnas, Pühavaimu kirikus 20.aprillil 1903 (vkj).
Ometigi keegi teab kedagi :) Järgmise pildi peal on veel keegi L.Ragner. Võibolla sooviksite seda Maria fotot endale? Minul ei ole temaga mingit seost, lihtsalt leitud pilt.
pairts
Postitusi: 3
Liitunud: Kolmapäev 18. November 2009, 09:56:11
Status: Eemal

Re: Albumitäis fotosid

Postitus Postitas pairts »

Tere!
Tore, kui mõnigi nendest piltidest taas kodutee leiab!
Kui võimalik, siis ma oleksin huvitatud pildist nr.38. Ta on lihtsalt mulle väga armas!
Tervitustega,
Tiiu
minu kontakt 5135221
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Albumitäis fotosid

Postitus Postitas Assar »

pairts kirjutas: Neljapäev 15. Jaanuar 2015, 21:15:01 Tere!
Tore, kui mõnigi nendest piltidest taas kodutee leiab!
Kui võimalik, siis ma oleksin huvitatud pildist nr.38. Ta on lihtsalt mulle väga armas!
Tervitustega,
Tiiu
minu kontakt 5135221
lingid ei tööta kahjuks
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
Vasta

Mine “Vanad fotod”