Mõttus

Vasta
ainl59
Postitusi: 5
Liitunud: Kolmapäev 14. Aprill 2010, 04:57:04
Status: Eemal

Mõttus

Postitus Postitas ainl59 »

Tere
Otsin oma isa poolset suguvõsa.
Mõttus Elmar Peetri poeg sü.1922
Ette tänades.

June Linterman
Uku.Velbri
Postitusi: 1105
Liitunud: Laupäev 15. September 2007, 17:43:09
Asukoht: Tallinn, Nõmme. Esipõlved - Ellamaa, Vastse-Antsla, Vana-Kuuste, Restu, Juuru, Mustjõe.
Status: Eemal

Re: Mõttus

Postitus Postitas Uku.Velbri »

Kuna Sa asukohta ei teata, on suht' raske aidata. Neid Mõttuseid on mitu meetrit:
http://www.ra.ee/dgs/addon/nimreg/resul ... _fr=&e_to=" onclick="window.open(this.href);return false;
Tervitades,
Uku
Traaditu köne 56 48 43 78.
______________________________
Exitus opes excusare potest,
dum sit aliquid ad finem excusandum.
evemottus
Postitusi: 1
Liitunud: Teisipäev 09. Veebruar 2016, 14:11:02
Status: Eemal

Re: Mõttus

Postitus Postitas evemottus »

Tere June!
Mul on väga hea meel,et Sa meid otsima hakkasid.Olen Sinule juba kordi mõelnud ,et kus sa oled,aga pole otsida osanud kusagilt.Nüüd juhuslikult üks tuttav ütles,et Sa otsid oma isapoolseid sugulasi.Oleme ikka vanaviisi olemas ja elan endiselt Tallinnas ja töötan Tallinnas,mees on mul ka ikka endine.Minu mäletamist järgi kohtusime viimati onu Elmari matusel.Siis Sa kadusid silmapiirilt,käisin Sind Tartus otsimas,kui minu isa suri,et Sind matustele kutsuda,aga seal Sind enam ei elanud,öeldi et oled maale kolinud.Ja nii Sa siis silmapiirilt kadusid.
Kui Sa minu kirja kätte saad,siis palun võta mind Facebookis sõbraks ja saamegi suhelda ja Skayp´is ka.
Tädi Õie ka elab ja on veel üsna kõbus.Minu maakodus Peipsi ääres elab nüüd minu õde Maie oma mehega.Mina käin ka kogu aeg maal ja suvel toimetame seal koos.

Kalli,kalli teile ja palun võtame edaspidi ka ühendust,palun anna endast uuesti märku!

Ikka heasoovlikult ja tervitustega!
Eve
Vasta

Mine “Valga linn ja seda ümbritsevad eesti asustusega alad”