Kuut, Krull Saaremaalt

Anna teada, kui midagi valmis.
Vasta
ukukuut
Postitusi: 3
Liitunud: Neljapäev 05. Oktoober 2006, 19:22:10
Asukoht: Estonia
Kontakt:
Status: Eemal

Kuut, Krull Saaremaalt

Postitus Postitas ukukuut »

Tere,

Olen tasapisi täitnud ära oma suguvõsauuringu aadressil http://www.geni.com/family-tree, otsige Uku Kuut'i, otselinki seal ei olnud.

Uurin asja juba 2004 aastast alates ning Krullidega jõudnud 16. sajandisse. Laiapidi pole kahjuks saanud igasse suunda minna, kuid huvitavaid asju olen leidnud ikka.

Kui keegi teab aidata, siis soovin edasi uurida Kuressaare linnakodanike kohta 16. sajandist ja vanemaid.
MartV
Postitusi: 169
Liitunud: Neljapäev 13. Juuli 2006, 13:35:07
Status: Eemal

Postitus Postitas MartV »

Tere Uku,

Minu vanaonu Jüri Varvase 1. abikaasa oli Miina Kuut (1874-1900), Martin Jaani p Kuudi ja Mari Ülmiku tütar. Jüri pidas abielludes Abrukal koolmeistriametit, ei tea täpselt, kas Miina oli Abrukal kohalik, aga Anseküla kihelkonnast kindlasti pärit. Sinu geni puus neid küll ei leidnud.

Miina suri küll üsna noorelt tiisikusse, aga neil oli Jüriga siiski 3 last, kellest ühel ka järglased (elavad Kanadas ja USA-s). Kuna Kuudid otseselt minu sugulased ei ole, pole viitsinud ka Miina esivanemate liini eriti ajada. Ent arvan, et mu lombitagused sugulased rõõmustaksid kindlasti, kui oskaksid siin miskitviisi täiendada. Omalt poolt võin heameelega edastada Miina järglaste andmeid (on muide ka genis leitavad)

Mart Varvas
valdu nellis
Postitusi: 20
Liitunud: Reede 12. September 2008, 22:38:09
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Kuut, Krull Saaremaalt

Postitus Postitas valdu nellis »

ukukuut kirjutas:Tere,

Olen tasapisi täitnud ära oma suguvõsauuringu aadressil http://www.geni.com/family-tree, otsige Uku Kuut'i, otselinki seal ei olnud.

Uurin asja juba 2004 aastast alates ning Krullidega jõudnud 16. sajandisse. Laiapidi pole kahjuks saanud igasse suunda minna, kuid huvitavaid asju olen leidnud ikka.

Kui keegi teab aidata, siis soovin edasi uurida Kuressaare linnakodanike kohta 16. sajandist ja vanemaid.
Kui Uku Kuut on laulja Marju Kuudi poeg, siis need Kuudid on Leisi vallast.
Martin A
Postitusi: 10
Liitunud: Esmaspäev 23. August 2010, 11:34:08
Asukoht: Tallinn; Vigala
Status: Eemal

Re: Kuut, Krull Saaremaalt

Postitus Postitas Martin A »

Tere!
Kaks võimalust - kas ma ei oska geni'st otsida, või siis see pole enam avalik. Mind huvitaks kodanik Mart Krull. Tõenäoliselt jäigi ta kellegi jaoks kadunuks umbes 1947, võib-olla ka varem (oletuslik vanus ~25 eluaastat sellel momendil). Varjas ennast nõukogude võimu eest. 1948. aasta suvel varjas ennast Soontagana piirkonnas (endine Veltsa vald). Sealt edasi jäljed kaovad. Pole arreteeritud - teadaolevalt pole ka tapetud/langenud. Spetsiifiline kirjandus ei aita edasi (nime ja isiku suhtes), samuti ei ole temast pikemalt kuulda olnud ka tegelikult Soontagana piirkonnas. Seoses Hirmus Antsuga nt. nime ei esine. Oleks ääretult tore, kui keegi oskaks midagi kommenteerida. :)
Vasta

Mine “Sugupuud internetis”