Sugupuu Kodar

Anna teada, kui midagi valmis.
Vasta
Angelina_T
Postitusi: 3
Liitunud: Pühapäev 03. Juuni 2018, 20:46:06
Status: Eemal

Sugupuu Kodar

Postitus Postitas Angelina_T »

Tere!

Seoses suure huviga sugupuude ja nende uurimise vastu, sooviksin väikest informatsiooni perekonnanime Kodar kohta, kuna seda on mainitud Täkerite sugupuus.
Kui on kellelgi väiksematki informatsiooni palun andke teada. Suur aitäh!
mihkel
Postitusi: 211
Liitunud: Pühapäev 19. Juuli 2015, 12:49:07
Status: Eemal

Re: Sugupuu Kodar

Postitus Postitas mihkel »

Tere!

Nimeregister annab hea laia valiku:
Kodar

Kui oleks teada vähemalt kuskandis selle sugupuu rahvas omal ajal elas, siis saab edasi uurida.
Nagu näha oli sellenimelisi Maarja-Magdaleena, Häädemeste, Saarde ja isegi Tartu kirikukirjades.
jussK
Postitusi: 1033
Liitunud: Kolmapäev 03. Märts 2010, 12:40:03
Asukoht: Tre Fin
Status: Eemal

Re: Sugupuu Kodar

Postitus Postitas jussK »

Kodar nime võeti vähemalt neljas eri kohas kasutusele seega on vähemalt 4 erinevat Kodar sugupuud olemas...

Genist leiab Kodar ja Täker ühendusi ka:
Anne Täker s. Kodar, Augusti tütar. Sündinud 1942 ja seda saagast ei leia ja isa Augusti sünniaega ega isa nime pole seega kellegiga kokku seda Augusti viia ei saa. Nad on pärit Saarde kihelkonnast ja 1 sobiv August on a nagu ma ütlesin - kokku viia ei saa...
http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA. ... 3,185,79,0

Anne Täkker s. Kodar, Elli tütar, Anne on privaatne profiil ja Ema Elli kohta ainult et surnud 1946...

Võivad olla üks ja sama Anne...

üks Anne veel:
Anne Täker s. Kodar, tema vanemateks on märgitud Närepid, teoreetiliselt võib ka ülal olevatega sama Anne olla ju...

Ühesõnaga kui sa Annet mõtlesid siis oleks rohkem infot vaja :)
Angelina_T
Postitusi: 3
Liitunud: Pühapäev 03. Juuni 2018, 20:46:06
Status: Eemal

Re: Sugupuu Kodar

Postitus Postitas Angelina_T »

Tere!

Anne s. "Kodar" oli mu isapoolne vanaema ja mu kallis vanaisa suutis tema sugupuu enne oma surma kuhugi viia. Seega ma otsin informatsiooni tõesti tema kohta. Kahjuks ei ole ma muud informatsiooni leidnud. Korra olen näinud käsitsi kirjutatud suurt sugupuud, aga mille nimele oli see tegelikult kirjutatud on teadmata.

Muidugi, suur aitäh sulle ja Geni-s on ta mu sugupuus märgitud niigi. :)
jussK
Postitusi: 1033
Liitunud: Kolmapäev 03. Märts 2010, 12:40:03
Asukoht: Tre Fin
Status: Eemal

Re: Sugupuu Kodar

Postitus Postitas jussK »

Anne on sündinud 1942 ja saagast seda ei leia, küll aga saab selle igast perekonna toimingutega tegelevast asutusest, samuti Augusti kohta küsi 1936 aastal avatud perekonnakiri, seal peaks ka Anne sees olema :)
Pmst võid ka saagasse sisse kirjutada ja Vaust tellida need materjalid, soovitavalt koopiatena :)
http://www.ra.ee/vau/index.php/et/enquiry
Angelina_T
Postitusi: 3
Liitunud: Pühapäev 03. Juuni 2018, 20:46:06
Status: Eemal

Re: Sugupuu Kodar

Postitus Postitas Angelina_T »

Suur aitäh! Võtan vaikselt ette, ehk õnnestub tõesti leida see, mida ma otsin! :D
Vasta

Mine “Sugupuud internetis”