andmed genis

Arvutiabi
Vasta
leilikene
Postitusi: 91
Liitunud: Kolmapäev 16. Jaanuar 2008, 13:44:01
Asukoht: Pärnumaa
Status: Eemal

andmed genis

Postitus Postitas leilikene »

Tere
Küsin targematelt nimelt kuna ma ei lisanud oma laiskusest õigel ajal isapoolseid sugulasi siis nüüd olen hädas kuna ei saa.Sest ma pole haldaja ega lisaja alati võõrale inimesele kirjutada ja paluda lisamisi no on ikka ebameeldiv,kuna saaksin kõik ise ära teha aga kuidas?

Leili
Tanel Jairus
Postitusi: 77
Liitunud: Reede 23. Juuli 2010, 15:24:07
Status: Eemal

Re: andmed genis

Postitus Postitas Tanel Jairus »

Kõige mõistlikum oleks vast ennast paluda Family Group'i (kuidas iganes selle maakeelne variant ka seal pole) lisada.
Mari.Sarv
Postitusi: 800
Liitunud: Esmaspäev 20. November 2006, 15:34:11
Status: Eemal

Re: andmed genis

Postitus Postitas Mari.Sarv »

Jaa, selle jaoks on isikute haldaja profiilil oma nupp, paremal pool kastikeses: u. et kutsu pererühma ja saada koostöötaotlus vm.
Soovi korral võid lisada ka paar lahket sõna, aga see pole kohustuslik.
Võiksid ehk kohe mõlemad palved saata, vastastikku avalike profiilide toimetamiseks peab teil olema koostöö, privaatsete profiilide toimetamiseks peate teineteise pererühma kuuluma.
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: andmed genis

Postitus Postitas passer urbanus »

pane ikka paar sõna ka kirja - miks ja kuidas jne - ma näituseks ei aktsepti ühtegi kollaboraatori, sõbra või kõige vähem veel pereringi kutset ilma selgituseta - saadan pärimise vastu ning kui mõistliku aja jooksul vastust ei tule, siis - adjöö ...
leilikene
Postitusi: 91
Liitunud: Kolmapäev 16. Jaanuar 2008, 13:44:01
Asukoht: Pärnumaa
Status: Eemal

Re: andmed genis

Postitus Postitas leilikene »

passer urbanus kirjutas:pane ikka paar sõna ka kirja - miks ja kuidas jne - ma näituseks ei aktsepti ühtegi kollaboraatori, sõbra või kõige vähem veel pereringi kutset ilma selgituseta - saadan pärimise vastu ning kui mõistliku aja jooksul vastust ei tule, siis - adjöö ...
Tänan
Minu osa sugupuust mis oli tehtud on meil omavahel ühendatud.Aga eks see minu rumalus ole et ma ei oska geni kasutada

Leili
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: andmed genis

Postitus Postitas passer urbanus »

kui teil ühendatud on, siis te peaks ju koostööpartnerid olema ning kui profiilid on avalikud, siis peaksid ju ligi saama ... oleneb muidugi profiili seadetest ...
proovi alustuseks siiski seda peregrupi kutset, põhjendusega, miks ja kui sellest abi pole, pöördu Geni foorumisse - sääl on palju abivalmeid teadjaid, mõni neist suure tõenäosusega ka sinu koostööpartner.

http://www.geni.com/discussions/6000000008381077461" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.geni.com/discussions/6000000007240808913" onclick="window.open(this.href);return false;
anu.jarv
Postitusi: 251
Liitunud: Kolmapäev 12. Juuli 2006, 18:03:07
Status: Eemal

Re: andmed genis

Postitus Postitas anu.jarv »

Mulle tundub, et probleem selles, et profiilid pole avalikud. Ja kui need on koostööpartneri koostööpartneri lisatud, siis ongi võimalus ka selle teisega koostööd tegema hakata, või kui vastust ei tule, siis võib ju topeltprofiilid ka panna.
Tegelikult ei saa ma hästi aru, miks paarsada aastat tagasi surnud inimesed privaatseks kuulutada, oletan, et see on just lisaja oskamatusest tingitud. Andmed ju kõigile kättesaadavad.
Ise olen paar korda palunud enda otsesed esivanemad enda hallata anda, kui nad profiili lisajale kaugelt sugulased on, samuti olen teinud enda lisatud profiilidega.
Vasta

Mine “Arvutiprogrammid”