ettepanek.

Arvutiabi
Vasta
arvo.barbo
Postitusi: 52
Liitunud: Laupäev 17. Jaanuar 2009, 22:50:01
Status: Eemal

ettepanek.

Postitus Postitas arvo.barbo »

Tere kõigile geni kommentaatoritele.
Teema oleks nagu arvutiprogrammid ja ARVUTIABI,jääks selle juurde. Olgu grenist igal oma
arvamus.Selles rubriigis küsiks ikka konkreetseks abi.
Lugupidamisega,
Arvo.
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: ettepanek.

Postitus Postitas passer urbanus »

mis mesilased?
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: ettepanek.

Postitus Postitas Assar »

passer urbanus kirjutas:mis mesilased?
Kes mesilastest rääkis :?:

Aga üldiselt olen Arvo ettepanekuga nõus. Ka välisnetis analoogsetes foorumites on suguvõsauurimiseprogrammid reeglina eraldi teemadenurk ja uurimine internetis on ikkagi tera teine asi. Genit on ikkagi natuke palju pidada arvutiprogrammiks. See on internetiportaal ei enamat.

Seega on ettepanek asjakohane ja igati õigustatud. Toetan!
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
maidu.leever
Postitusi: 676
Liitunud: Kolmapäev 20. Juuli 2005, 12:05:07
Asukoht: Pärnumaa (Läänemaa)
Kontakt:
Status: Eemal

Re: ettepanek.

Postitus Postitas maidu.leever »

GENI ka nagu arvuti abil hallatav. Ei ole küll päris programm ja tõesti pigem sotsiaalne võrgustik.
Aga arvutiabi võib ka siin vaja minna. Kui on tehnilist laadi küsimused, siis on siin rubriigis ikka õige koht.
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: ettepanek.

Postitus Postitas passer urbanus »

Assar kirjutas:
passer urbanus kirjutas:mis mesilased?
Kes mesilastest rääkis :?:

Aga üldiselt olen Arvo ettepanekuga nõus. Ka välisnetis analoogsetes foorumites on suguvõsauurimiseprogrammid reeglina eraldi teemadenurk ja uurimine internetis on ikkagi tera teine asi. Genit on ikkagi natuke palju pidada arvutiprogrammiks. See on internetiportaal ei enamat.

Seega on ettepanek asjakohane ja igati õigustatud. Toetan!

a) mesilased seostusid kõige paremini selle seostumatu sõnavõtuga.

b) argumendid "välismaal on nii" ja "välisfoorumites on naa" - ma parem ei kommenteeri

c) kes meist siin ei "uuri suguvõsa internetis"?

d) Geni on veebipõhine programm, mis organiseerib sisestatud andmeid ning pakub erinevaid väljundeid. Samuti võib vaadelda Geni kasutajaid sotsiaalse võrgustikuna, portaali tunnused seevastu puuduvad.

e) (interneti)portaal on üks teine asi - arhitektuurselt on portaal peasissepääs; internetiportaal on "pealehekülg" - mis siis reeglina koondab mingi teema linke ühte kohta ("peasissepääs internetti", "võrguvärav")

...

kõige enam on Geni kohta arvamust avaldanud kes?

Geni teemalistes jutulõngades puudub minu hinnangul "evangeliseeriv" toon, seega genivastane võitlus meenutab enim ehk üht doni, kes olematute draakonitega võitles ...
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: ettepanek.

Postitus Postitas Assar »

passer urbanus kirjutas: a) mesilased seostusid kõige paremini selle seostumatu sõnavõtuga.

b) argumendid "välismaal on nii" ja "välisfoorumites on naa" - ma parem ei kommenteeri

c) kes meist siin ei "uuri suguvõsa internetis"?

d) Geni on veebipõhine programm.

e) (interneti)portaal on üks teine asi - arhitektuurselt on portaal peasissepääs; internetiportaal on "pealehekülg" - mis siis reeglina koondab mingi teema linke ühte kohta ("peasissepääs internetti", "võrguvärav")


kõige enam on Geni kohta arvamust avaldanud kes?
Ma ei saa aru, küll, mis teemat alustanud Arvo Barbo artiklil viga oli. Seostumatuks ei saa seda kindlasti nimetada. Natuke selline delfilik foorumi kasutaja oled kuidagi - kõik jääb nagu ette ...

... aga okey! ma arvan, et ehk teised foorumlased ja Arvo ei pane sulle sinu "esinemisi" pahaks 8-)
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: ettepanek.

Postitus Postitas passer urbanus »

üks anekdoot tuleb meelde - läheb naine naabri käest panni tagasi küsima, see ütleb a) pole ma seda sinult laenanudki, b) andsin ma selle sulle juba tagasi, c) mul on seda veel vaja ...
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: ettepanek.

Postitus Postitas Assar »

Sa oled väga enesekriitiline!
Respekt :wink:
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
Sander
Postitusi: 80
Liitunud: Teisipäev 19. Juuli 2005, 20:02:07
Status: Eemal

Re: ettepanek.

Postitus Postitas Sander »

Pole vahet kus programm asub kas koduarvuti kõvakettal või kuskil kaugel asuva arvuti kõvakettal, programm on ta igal juhul. Aga kuna geni.com on liiga lai teema programmidega koos käsitlemiseks, siis arvan minagi, et kõige parem on geniteemalised küsimused genis Henn Sarve loodud eestikeelsesse foorumisse (Discussions) postitada, sealt saab kõige kiiremaid ja pädevamaid vastuseid.
Vasta

Mine “Arvutiprogrammid”