Gdovi kiriku meetrikad

Vasta
mibeko
Postitusi: 122
Liitunud: Neljapäev 05. Juuni 2014, 17:48:06
Status: Eemal

Gdovi kiriku meetrikad

Postitus Postitas mibeko »

Tere,
Sain Venemaalt Gdovi kiriku sünni- ja abielumeetrikad aastad 1881,1882 ja 1884.
Ehk keegi tunneb huvi?
Kui leiate meetrikatest SILD või SAKS nimelisi, siis palun teatage.
Ette tänades!
Link on siin: https://cloud.mail.ru/public/DNi4/DcnN3b6j8

Benno
jussK
Postitusi: 1033
Liitunud: Kolmapäev 03. Märts 2010, 12:40:03
Asukoht: Tre Fin
Status: Eemal

Re: Gdovi kiriku meetrikad

Postitus Postitas jussK »

Need on ju konsistooriumile tehtud aastameetrikad Venemaa ajaloo arhiivis Peterburis, fond 828, need, õigemini kõik mis seal fondis on, on mormoonidel ju üleval ja parema kvaliteediga.
Täpsemalt siis 1869-1885, tõsi algul oli Gdov pisike linnakogudus, Gdovi kreisi (maakoguduse) meetrikad on seal alates 1882...
Varasemad (eestlaste) Gdovi kreisi meetrikad on Peterburi Jaani omas ilusti sees, sh. Domkino a kahjuks just 1874a meetrika Jaanist puudub, samuti ka sündinute nimekiri selle ajakoha jaani kiriku omas fondis...
mibeko
Postitusi: 122
Liitunud: Neljapäev 05. Juuni 2014, 17:48:06
Status: Eemal

Re: Gdovi kiriku meetrikad

Postitus Postitas mibeko »

Tänan.

Kas oskate öelda, kas Gdovi meetrikates võib olla:
1. Miina/Minna Sild * 1871.a - minu isa ristiema andmeid. Tal oli tütar Elfide/Elfride Gromova(Sild)
2. August Sild Karl/Kirill pg. Oli minu vanaema Rosalie - Marie õe Emilie Sild ( Saks) https://www.geni.com/people/Emilie-Sild ... 0955509441 abikaasa. Sündinud võiks olla Emiliega ühel ajal.

Kahju, et 1874. aasta meetrikaid ei ole. Selle 1874.a alguses on just sündinud minu vanaisa OSKAR SILD, kelle sünni- ristimise- jne. dokumente just otsingi. Sain just läbi vaadatud Eesti arhiviis sõjaväkke ktsutute dokumendid. Enne on SAAGA kaudu läbi vaadatud kõik KARL/ KAAREL SILD dokumendid samuti ka OSKAR SILD omad.
On alles sugupuu, mis ei taha kuidagi välja tulla.
Pihkva arhiivist tuleb järjest välja dokumente 1922 - 1930 .a (majapidamisega seonduv, menševike kongress jne.)

Tänud ette.
Benno
Vasta

Mine “Endine Vene tsaaririigi territoorium”