Vannaasseme suguvõsa

Vasta
veeroja
Postitusi: 12
Liitunud: Laupäev 26. August 2006, 15:33:08
Status: Eemal

Vannaasseme suguvõsa

Postitus Postitas veeroja »

Uurin Vorbuselt pärit Wannaasseme suguvõsa, kirikuraamatute järgi hästi suur ja keerdus ka.
veeroja
Postitusi: 12
Liitunud: Laupäev 26. August 2006, 15:33:08
Status: Eemal

Re: Vannaasseme suguvõsa

Postitus Postitas veeroja »

Me nimelt otsime Wannaasseme järeltulijad ning tahaks esiisade jälgi ajada. Esivanem oli Leopold Vannaasseme ja sündinud Vorbusel 26.12.1923 oma ema Emilie Rosalie Louise (sünd. 10.12.1888) vallaslapsena (vähemalt kirikuraamatus ei ole mehe kohta vihjet). Emilie Rosaliel olid õed vennad - Jaan (sünd. 6.10.1883), Johann (sünd. 16.4.1886), Karl (sünd. 16.2.1893), August (sünd. 12.7.1896), Amalie Marie (sünd. 12.6.1900). Kõikide nende laste isa oli Wannaasseme Michel (sünd. 9.10.1855) (Johannese ja Liiso p.) ja ema Ann (sünd. 4.8.1864)(neiuna Annok).
Eilish
Postitusi: 381
Liitunud: Neljapäev 20. Juuli 2006, 17:23:07
Asukoht: Kärdla
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Vannaasseme suguvõsa

Postitus Postitas Eilish »

Tere!

Hakkas silma Ann Annoki nimi. Olen oma uurimise järjega jõudnud Annokiteni (pärit Tartumaalt, Haaslavast). Mind huvitaks, kes on selle Anni vanemad?

Parimate soovidega

Pia
liivika.mäekuusk
Postitusi: 11
Liitunud: Pühapäev 15. Märts 2009, 14:37:03
Asukoht: Tartu
Status: Eemal

Re: Vannaasseme suguvõsa

Postitus Postitas liivika.mäekuusk »

Tere,


Siin oli viimasena juttu Ann Wannaassemest, neiuna Annok.

Otseviide tema vanematele-suguvõsale on siin: http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA. ... ,779,171,0" onclick="window.open(this.href);return false;

Ilmselt on vastus juba ammu olemas küsijal.Ema siis Liso ja isa Jaan.

Wannaassemed on ka minu veresugulased.
Eilish
Postitusi: 381
Liitunud: Neljapäev 20. Juuli 2006, 17:23:07
Asukoht: Kärdla
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Vannaasseme suguvõsa

Postitus Postitas Eilish »

Suur tänu! Sellest viitest on abi küll. Olen hetkel küll Annokid vahepeal jälle kõrvale pannud, aga tasapisi hakkan ringiga sinna jälle tagasi jõudma, nii et siis vaatan üle, kas nimetatud An ka minuga seotud on, praegu ma seost ei leidnud, aga hetkel on mul Annokeid ka väga vähe.

Parimate soovidega

Pia
liivika.mäekuusk
Postitusi: 11
Liitunud: Pühapäev 15. Märts 2009, 14:37:03
Asukoht: Tartu
Status: Eemal

Re: Vannaasseme suguvõsa

Postitus Postitas liivika.mäekuusk »

Tore kui oli abi!

Olen Genisse sisestanud osa Annokeid, Anni isa-ema, vennad-õed ja vanavanemad. Neid oli seal kirikuraamatus veel.
Minu profiilid on avalikud ja otsimisega nähtavad. Neid siis enam ei pea sisestama hakkama.

Michel Wannaasseme oli minu veresugulane ja abiellus Ann Annokiga.


Jõudu soovides

Liivika
Eilish
Postitusi: 381
Liitunud: Neljapäev 20. Juuli 2006, 17:23:07
Asukoht: Kärdla
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Vannaasseme suguvõsa

Postitus Postitas Eilish »

Suur tänu!

Kui Annokiteni jõuan, siis tean pilgu Genisse ka visata. Praegu tuhnin põhiliselt Saagas, aga paralleelselt Genis ka. Ma ise paraku väga Genisse enam midagi lisada ei saa, see nõuab Pro-d, aga mõned Annokid olen jõudnud sinna lisada. Siin mu vana-vana jne vanaema: http://www.geni.com/people/Liis-Kesa/60 ... 6119844565" onclick="window.open(this.href);return false;
Seal võib edasi tuhnida, need profiilid, mis ise olen lisanud, peaks ka avalikud olema. Annokeid vist ongi ainult 2 liini: Antsla kandis ja Tartu kandis. Minu sugulased Tartu kandis. Need Luunja Annokid arvatavasti peaksid kusagilt otsapidi ka ikka Tartu liinis olema. Kui sinnani jõuan, siis kaevan edasi.

Parimate soovidega

Pia
Vasta

Mine “Tartu-Maarja kihelkond”