Olli, Amberg, Alekõrs, Toom(Tomingas), Pani jpt

Vasta
Forsteriana
Postitusi: 32
Liitunud: Pühapäev 15. Juuli 2007, 00:09:07
Status: Eemal

Olli, Amberg, Alekõrs, Toom(Tomingas), Pani jpt

Postitus Postitas Forsteriana »

uuritavad perekonnanimed:

Joost Olli (Ilmatsalu vesiveski omanik) abiellus Ann Ambergiga (kelle isa, Tõnu Amberg). Annil olevat olnud 3 õde (võibolla ka rohkem, ei tea) Mari, Epp (abielludes Lõhmus ja oli Tartu pärmivabriku omanik), Eel (abielludes Kern).
Joostil ja Annil 7 last Katariina (abielludes Tari), Jaan (minu vanavanaema isa, abiellus Leena Pani´ga), Marie (hiljem Stern), Enrik (järglased Karl ja Magda - kes hiljem Allik), Pauline (abiellus Julius Karafin nimelisega - hiljem nimi Kaljura; lapsed Gertrud ja Herman - Herman läks Göteburgi, Rootsi), Anna ja Gustav (abiellus Alide´ga, tütar Selma - neil oli Siberis mingi vabrik, hiljem elasid Neemel ja Selma kolis elama Göteburgi).
Jaani Ollil olevat Leena Pani´ga 11 last (võibolla ka rohkem - vanavanaema vähemalt on minu emale väitnud, et neid oli 16 või 17).
Minu vanavanaema Amanda Johanna 1895 (hiljem eesnimega Mall) abiellus Kanguriga ja läksid elama Hiiumaale. Samuti üks tema õdedest abiellus Kanguriga.

Huvitab kõiksugune informatsioon antud perekondade kohta.
Minu e-mail: morro@hot.ee
Heido71
Postitusi: 25
Liitunud: Kolmapäev 02. Jaanuar 2008, 01:45:01
Asukoht: Tartumaa
Status: Eemal

Alekõrs

Postitus Postitas Heido71 »

Allekõrred seotud Äksi kihelkonnaga, võid leida neid sealt. Samuti on Äksi kalmistul matuseplatsid, kuhu maetud Allekõrred.
Vasta

Mine “Tartu-Maarja kihelkond”