Tikk ja Truus, Saviküla

Vasta
moonique
Postitusi: 4
Liitunud: Kolmapäev 06. Jaanuar 2010, 22:41:01
Asukoht: Harjumaa
Status: Eemal

Tikk ja Truus, Saviküla

Postitus Postitas moonique »

Rannu, Saviküla, talu?
Tick Jaan, Mihkli ja An poeg s. 14.07.1858
naine Mina Truus (1863)Laeva, Äksi khk
lapsed Oskar, Linda, Karl Joannes (1892, Savikülas; Meetrikaraamat; EAA.1263.1.354; 1892)

See ongi esialgu ainus info mis olen leidnud. Nime Tikk ( vanemates kirjetes Tick, Tik) tundub et on Rannus väga levinud olnud - niiisamuti kui Truus Laevas. Tahaksin leida infot nii ülenevate kui ka kontakti alanevate sugulastega,
Kui keegi on kokku puutunud, või oskab ehk aidata infoga siis oleksin väga tänulik. Esialgu ei ole ma kahjuks ka genealoogia harrastaja (st et olen päris algaja ega valda ilmselt terminoloogiatki), kuid proovin siiski täita suurt tühimikku perekonna ajaloos, kuniks ehk veel on elus vanemaid inimesi kellelt küsida, aga esmalt pean nad muidugi leidma.

Monica
tel 56 955935
Uuritavad perekonnanimed:
I-Virumaa: Kulp
L-Virumaa: Mäe+Kukk
Tartumaa/Rannu ja Laeva: Tikk, Truus
Võrumaa/Vaabina: Goldberg
Pärnumaa/Saarde: Talts, Pärn, Kirchfeldt
Arvi Sepp
Postitusi: 93
Liitunud: Laupäev 02. Veebruar 2008, 12:45:02
Asukoht: Tartumaa Rannu vald
Status: Eemal

Re: Tikk ja Truus, Saviküla

Postitus Postitas Arvi Sepp »

Tere!

Tikk, Oskari poeg Jaan Tikk, s. 1934 , töötas Lenini nim. näidissovhoosis traktoristina, talude tagastamise ajal sai tagasi Linsi talu (praegu vist Järveküla territooriumil. Ma ei ole päris kindel. kas ta on veel elus, aga keegi seal kindlasti elab.

Parimate soovidega
Arvi Sepp
moonique
Postitusi: 4
Liitunud: Kolmapäev 06. Jaanuar 2010, 22:41:01
Asukoht: Harjumaa
Status: Eemal

Re: Tikk ja Truus, Saviküla

Postitus Postitas moonique »

Suur suur tänu Teile! Tegu ongi otsitavate sugulastega ja ka õige taluga! Viimane kontakt oli aastatel 1932-33....
Püüame nüüd edasi kuidagi kontakti saada lootuses et ehk on vanu pilte ja mälestusi kirja panna.
Tänu Teie teatele on nüüd vähemasti lootust!
Uuritavad perekonnanimed:
I-Virumaa: Kulp
L-Virumaa: Mäe+Kukk
Tartumaa/Rannu ja Laeva: Tikk, Truus
Võrumaa/Vaabina: Goldberg
Pärnumaa/Saarde: Talts, Pärn, Kirchfeldt
Vasta

Mine “Rannu kihelkond”