Millerid Laiuselt

Vasta
kiki82
Postitusi: 1
Liitunud: Esmaspäev 21. Juuni 2010, 18:25:06
Status: Eemal

Millerid Laiuselt

Postitus Postitas kiki82 »

Tere! Alustasin oma emapoolse sugupuu uurimist...aga olen nüüd jänni jäänud :( Ei suuda ema isa poolset sugupuud kuidagi leida...panen siia kirja teada olevad andmed lootuses, et ehk kellegil tuleb tuttav ette :) Ja saab mind järje peale aidata :D

Minu vanaisa: Harald Miller 1933-1999
Minu vanaisa vanemad: isa Voldemar Miller 1902-1970 ja ema Elfriide Miller (Saar)
Voldemar Milleri vanemad: isa Johan(i?) Miller ja Aino Miller

Siis postkaartide ja vanade fotode põhjal oleme tuvastanud, et Elfriidel olid õed Eevi Saar ja Marie (Saar) Kudi...Eevil oli tütar Valda, kes oli abielus Eeri nimelise mehega ja neil oli poeg Ilmar.

Vanade kaartidelt on selgunud, et mu vanaisa isa Voldemar elas Laiusel Kirikukülas ja post tuli neile Kirikuküla poodi :roll:

Vanaema teab mul veel nii palju, et olid vene kirikus arvel...aga ma ei taipa venekeelt kuigi hästi ja seega ei suuda Saagas midagi asjalikku leida :? AISist sain nii palju infot,et Voldemar elas svist Juhani talus Laiusel Kirikukülas...aga nende dokumentidega tutvumiseks peab vist kohale minema? :roll:

Ühesõnaga olen omadega ummikus :cry: Olen väga väga väga tänulik igasugu info eest!
Vasta

Mine “Laiuse kihelkond”