Vaimastvere vallast

Vasta
Heiki Suurkask
Postitusi: 21
Liitunud: Laupäev 20. Jaanuar 2007, 22:38:01
Status: Eemal

Vaimastvere vallast

Postitus Postitas Heiki Suurkask »

nimed Pirn, Aun, Saar, Roomet, Kuusk, Pärn
mlauri
Postitusi: 321
Liitunud: Laupäev 23. Juuli 2005, 18:32:07
Status: Eemal

Postitus Postitas mlauri »

Mul on esivanemate seas Pirnid. Suure tõenäosusega on sugupuud omavahel seotud. Kas on mingeid täpsustavaid andmeid - eesnimi, mõni (sünni)aasta?
Heiki Suurkask
Postitusi: 21
Liitunud: Laupäev 20. Jaanuar 2007, 22:38:01
Status: Eemal

Vaimastvere Pirnid

Postitus Postitas Heiki Suurkask »

Pirn on nimi, mida pandi mitmes mõisas Laiuse kihelkonnas üksteisest sõltumatult. Näiteks Jõgeva omad ei oma Vaimastvere omadega teadaolevat sidet.
Minu liin on pärit Endla küla Kärdi Peetri talust, kust üks osa on kolinud hiljem Nirgu külla, teine osa Päde küla Jaani tallu ja kolmas osa Tartusse. Meil on olemas ka üsna detailne suguvõsa ajalugu Endel Pirni sulest, kui te annate mulle teada oma andmeid, võin ma kattuvuse üle vaadata.
mlauri
Postitusi: 321
Liitunud: Laupäev 23. Juuli 2005, 18:32:07
Status: Eemal

Postitus Postitas mlauri »

Minu esivanemad on pärit Jõgevalt Painkülast, kus esimene nimekandja Jaan Pirn (sünd 1772; Peetri Juhani poeg ja Jaani Andrese Peetri pojapoeg) oli kooliõpetaja. Tema laste ja lapselaste seas oli kooliõpetajaid ning mitmed abiellusid väljapoole Jõgeva mõisa piire. Kuid ma pole tõesti seni märganud selle perekonna seoseid Vaimastverre, kuid ma pole väga põhjalikult seda Pirnide suguvõsa ka uurinud.
Heiki Suurkask
Postitusi: 21
Liitunud: Laupäev 20. Jaanuar 2007, 22:38:01
Status: Eemal

Pirnid

Postitus Postitas Heiki Suurkask »

Teie suguvõsa paistab olevat täiesti erinev liin. Nime Pirn pandi Laiuse kihelkonnas eraldi Laiuse, Jõgeva ja Vaimastvere mõisates, väidab onomastika andmebaas ja omavahelist sidet neil mina veel tuvastanud ei ole. Küll tekitavad nad segadust.
KlaireLa
Postitusi: 12
Liitunud: Teisipäev 12. September 2006, 19:23:09
Status: Eemal

Postitus Postitas KlaireLa »

Mul suguvõsas Kuusk Vaimastverest. Eriti palju andmeid nende kohta ei ole.
erene
Postitusi: 4
Liitunud: Pühapäev 30. November 2008, 21:34:11
Status: Eemal

Postitus Postitas erene »

tere,

minul esivanemate seas ka nimi Roomet. Vanaema Irene Marie Roomet, temal õed Loviisa Elisabeth Roomet, Aliide Pauliine Roomet.
Nimed veel Mihkel Roomet, Anleena Valge jne tahaks hirmsasti rohkem teada saada oma suguvõsast
Meelis.Pohlak
Postitusi: 154
Liitunud: Esmaspäev 11. Veebruar 2008, 22:08:02
Asukoht: Rakke vald,Koila
Status: Eemal

Saar

Postitus Postitas Meelis.Pohlak »

Tere
Saar Vaimastverest Narvas
Saaga EAA.1221.1.143:31
Vasta

Mine “Laiuse kihelkond”