Uuritavad pered

Vasta
mlauri
Postitusi: 321
Liitunud: Laupäev 23. Juuli 2005, 18:32:07
Status: Eemal

Uuritavad pered

Postitus Postitas mlauri »

Uurimise all on eelkõige Lauri Jaani esivanemad ja järglased ehk siis meesliinis perekonnanimi Laurison / Laurisson / Lauringson (eestistatud variante: Lauri, Lain, Lasila, Laansalu, Leinapuu, Laurimets). Pärit Avinurme mõisa alalt Laekannust (Laekannu-Saarelt)
Samast piirkonnast lisaks veel Kiige Mihkli (Vadi külast; perekonnanimed pole veel selgunud), Tooma Juhani (Maetsma, Liivoja külad; perekonnanimi Tooming/Toming), Saare Toomase (Laekannu, perekonnanimi Pukk), Paadenurme Madise (Paadenurme küla, perekonnanimi Paas), Jaan Kütt'i (Kirbusaare küla), Mart Velt'i või Errapart'i ehk siis Jaan Errapart'i (Adraku küla?) ning Aabram Lepp'a (Adraku küla?) järglased ja esivanemad.
Juta Märtin
Postitusi: 121
Liitunud: Neljapäev 02. Märts 2006, 23:54:03
Asukoht: Tartu
Status: Eemal

Postitus Postitas Juta Märtin »

Tere

Minu sugupuus on Josep Ambos (s. 13.07.1829), tema isa oli Mihkel Ambos ja ema An Lauringson (ab. 14.03.1826 Torma kirikus). Josep abiellus 28.02.1854 Ewa Jüri t. Rosin (s. 10.02.1830).

Tervitades Juta Märtin
mlauri
Postitusi: 321
Liitunud: Laupäev 23. Juuli 2005, 18:32:07
Status: Eemal

Postitus Postitas mlauri »

Tore! Kas oskate öelda, millal Ann on sündinud? Siis oskaks seostada sugupuus juba olemasolevate isikutega.
Maret Ehlvest
Postitusi: 217
Liitunud: Kolmapäev 14. Detsember 2005, 08:15:12
Status: Eemal

uuritavad pered

Postitus Postitas Maret Ehlvest »

28.02.1854 abiellusid Ewa Rosin ja Josep Ambos.

Minu andmeil oli Josep Tooma Mihkli ja Ewa poeg, sündinud 15.12.1825 Laekannusaares.

13.07.1829 sündinud Josepi vanemad olid Mardi Mihkel ja An Lauringson. Elasid Laekannus. Josep suri lapsena.
Juta Märtin
Postitusi: 121
Liitunud: Neljapäev 02. Märts 2006, 23:54:03
Asukoht: Tartu
Status: Eemal

Postitus Postitas Juta Märtin »

:( Tere
tundub, et mul on vaja oma andmed üle täpsustada
vabandust, et tekitasin segadust :oops:
Maret Ehlvest
Postitusi: 217
Liitunud: Kolmapäev 14. Detsember 2005, 08:15:12
Status: Eemal

uuritavad pered

Postitus Postitas Maret Ehlvest »

Pole hullu! Mina võisin ka eksida.
Juta Märtin
Postitusi: 121
Liitunud: Neljapäev 02. Märts 2006, 23:54:03
Asukoht: Tartu
Status: Eemal

Re: uuritavad pered

Postitus Postitas Juta Märtin »

Maret Ehlvest kirjutas:Pole hullu! Mina võisin ka eksida.
Tere Maret Ehlvest

Teie andmed on õiged: http://www.eha.ee/saaga/fondid.php?path ... 7&curr=540

Tänud, :D
moonika.pohla
Postitusi: 191
Liitunud: Pühapäev 07. Juuni 2009, 19:18:06
Asukoht: Lääne-Virumaa
Status: Eemal

Postitus Postitas moonika.pohla »

Tere! Palju aega on teie postitusest, aga võib olla märkate ka seda. Mind huvitas teie uuritav nimi- Jaan Kütt. Minu isa oli samanimeline. Ja ma tean seda, et nende suguvõsas oli nii, et Jaani isa oli Paul ja Pauli isa omakorda Jaan. Aga kus ta sündinud oli , seda kahjuks ei tea. Pauli sünniaasta oli umbes 1894-96 ja tema sündis Põlvamaal Rasinas (mis olevat tol ajal kuulunud Võnnu? kiriku ? alla), nii, et umbes siis 20-25 aastat ettepoole. Ja seda tean, et see Jaan oli abiellunud Kadri Operiga. Võib olla on sama Jaan, kuigi Kütte on eestis palju. :)
Vasta

Mine “Torma kihelkond”