otsin esivanemaid

Vasta
Aita Tiitma
Postitusi: 5
Liitunud: Reede 25. Jaanuar 2013, 17:32:01
Status: Eemal

otsin esivanemaid

Postitus Postitas Aita Tiitma »

otsin andmeid oma vanavana isa kohta.Ta on abiellunud Liisu nimelise naisega.Vanaisa nimi on Jaan Danielson ta võib olla sündinud 1820-1850 vahel.Nad elasid Pootsi vallas,aga sealt kolisid mingil ajal Orajõe valda Pärnumaale.Olen kuulnud,et neil olid lapsed jaan jüri,jakop,liisa liina.Tean ka seda,et Jüril olid lapsed senny,liidi ,august.Jüri oli abielus Alviine nimelise naisega.Ei ole enam elavate kirjas inimesi,kes nendest rohkem teaks.Hea olek,kui leidub keegi kes neist teab,arvan,et Pootsis või Tõstamaal leidub keegi kes teab,või koguni Orajõe vallast nüüdne Häädemeeste.Olen väga tänulik

,kui midagi leiaks olen uurinud igasuguseid uuringu lehti aga abi pole saanud,siiski leidsin,et mingi aeg oli,kui eestitati nimesid need mis olid seotud enne nime danielsonga on Tõstamaal jaSelistes Taidlad.
tilulilu
Postitusi: 431
Liitunud: Pühapäev 09. Jaanuar 2011, 21:38:01
Status: Eemal

Re: otsin esivanemaid

Postitus Postitas tilulilu »

Aita Tiitma
Postitusi: 5
Liitunud: Reede 25. Jaanuar 2013, 17:32:01
Status: Eemal

Re: otsin esivanemaid

Postitus Postitas Aita Tiitma »

aitäh olen väga palju oma esivanematest teada saanud.Aga ei ole leidnud nende surma aega,ega ka kohta,kuhu nad maetud on.See Orajõe valla leht oli päris hea sain teada ka oma emapoolseid esivanemaid Laurid.Oleks tore kui Danielsonide kohta ka veel teada saan millal nad surnud ja kuhu maetud.Samuti seal oli veel Krapid ja Dreimanid,kes on samuti minu sugulased ja esivanemad.


Viimati tõstatas Aita Tiitma on Pühapäev 10. Märts 2013, 13:33:03.
Vasta

Mine “Tõstamaa kihelkond”