otsin A.Metsalu

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
Bluebyrd22
Postitusi: 3
Liitunud: Reede 16. Detsember 2011, 20:09:12
Status: Eemal

otsin A.Metsalu

Postitus Postitas Bluebyrd22 »

tre!
Alustaksin oma sugulaste otsimist aga on möned segased asjaolud.Sündisin 1988 Veebruaris.
Ema ei taha vöi ei julge minu isast rääkida,sünnitunnistusel nägin aga nime Metsalu.Pärimise peale aga tuli ema mulle kallale.
Niipalju kui ema pinnimisest välja lugesin,siis minu isa vanaema elas Kaarmal.Kui olin u 3-4 aastane siis üks ema "söber" olevat mind vaatamas käinud,aga ma olin maganud parasjagu ja "söber" oli järsku nutma hakanud.Ma ei tea miks ja see on siiamaani müstika.
Ema rääkis et isa lihtsalt jalutas minema ja jätiis mind maha.Siis mönda aega hiljem rääkis et mu vanaema(isa poolne)oli tahtnud mind vaatama tulla,aga ema ei lasknudki mind näha. :cry:
Nüüd tahaks vähemalt tödegi teada.Miks on nii suur saladus kes mu isa on?
Nimi on Ain Metsalu.Kui keegi teab midagi siis igasugune info on teretulnud. :D
Mardo Margumets
Postitusi: 694
Liitunud: Reede 26. August 2005, 00:01:08
Asukoht: Rapla
Kontakt:
Status: Eemal

Re: otsin A.Metsalu

Postitus Postitas Mardo Margumets »

Saatsin internetist leiduva kohta privaatsõnumi.
Harri.Värs
Postitusi: 268
Liitunud: Esmaspäev 19. Jaanuar 2009, 17:34:01
Status: Eemal

Re: otsin A.Metsalu

Postitus Postitas Harri.Värs »

Kirjutage siseministeeriumi avaldus, et Teie isale andaks Teie kulu ja kirjadega teada, et tema järeltulija otsib teda taga.

Koopia sünnitunnistusest saate küsida maavalitsusest või juba sealtsamast siseministeeriumist. Tasuda tuleb riigilõiv 3,19 eurot.
Kõik mured ja teated privasse või e-mailile: harri.vars ät gmail.com
Uurin: Vers, Värs, Värsi, Väärsi, Brecher (Kivinurm), Neljas, Kristal, Dubro(v) (Tammeorg), Põld (Saaremaa, Pilguse), Dubrovkin (juudid Tallinnas)
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”