Kosenkranius

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
ontser
Postitusi: 247
Liitunud: Reede 23. Aprill 2010, 18:42:04
Status: Eemal

Kosenkranius

Postitus Postitas ontser »

Soov oleks leida Kosenkranius´te haru...nimelt,et edasi uurida sooviksin teada saada infot Ann (Kosenkranius) Lunde 1812 perekonna kohta,et kuskiltki poolt edasi liikuda.
Mariliis.K
Postitusi: 14
Liitunud: Neljapäev 26. Juuni 2008, 12:30:06
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: Kosenkranius

Postitus Postitas Mariliis.K »

Tere,

Kosenkraniuse nimelisi esineb hulgaliselt Pärnumaa, Saarde meetrikates.
Otsin nimesid:
Kõvatoomas, Pärn, Männik, Silling (Saarde, Häädemeeste)
Sakkor, Tüür (Hiiumaa, Pühalepa vald)
Varter (Harjumaa, Harku vald) Kielberg (Harjumaa, Keila kihelkond)
Puuste, Puste (Harjumaa, Raasiku vald, Aruküla)
Lauperg, Bergson (Läänemaa)
ontser
Postitusi: 247
Liitunud: Reede 23. Aprill 2010, 18:42:04
Status: Eemal

Re: Kosenkranius

Postitus Postitas ontser »

Ann (s 29.01.1812) on Ado (1776) ja Anno (1794) tütar Lehmalt (tõenäoliselt siis Lähkmalt).
Leht ise asub: http://www.ra.ee/dgs/browser.php?web=sa ... f31d38c726" onclick="window.open(this.href);return false;
Genis on Kosenkraniused olemas aga ikkagi puudub vajalik lüli/info,et kuskilt liita...võimalik lüli on Ado (1776) isa,kes võib olla genis olemas olev Ado Kosenkranius (Klaus ja Liso Kosenkraniuse poeg) aga kinnitust leidnud ei ole.
Äkki keegi oskab aidata ja paika panna-väga oleks vaja :)
boriss
Postitusi: 32
Liitunud: Reede 09. Aprill 2010, 10:24:04
Status: Eemal

Re: Kosenkranius

Postitus Postitas boriss »

Tere,
minu sugulane Eda Sikkemäe on abiellunud (07.10.1961) Rein Kosenkraniusega, kes elavad USA-s.
Kui olete huvitatud kontaktist Reinuga, saatke mulle oma e-maili aadress ja edastan selle Reinule- saate ise küsida, kas ta on sellest liinist, mis huvi pakub. Minu e-mail: maie.tammik@mail.ee
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”