Otsin kaugeid sugulasi!

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
micky
Status: Eemal

Otsin kaugeid sugulasi!

Postitus Postitas micky »

Kas kellelgi on andmeid Luganuse kihelkonnas juuri omavate perekonnanimesid Kreutzwald, Kraus, Korstnik, Lullu, Vain kandvate isikute ning Viru Jaagupi kihelkonnas juuri omavate perekonnanimesid Aunap ja Allikas kandavate isikute kohta? Isikud perekoonnanimega Korstnik pakuvad koik huvi, sest mujal seda perekonnanime, algselt Karstnik, ei antud.
maarja.korstnik

Postitus Postitas maarja.korstnik »

Tere!
Ikka veel huvitatud? Ma olen Korstnik isa poolt. Ta on aga siiski pärit Paidest... ning kuuldu järgi olevat "Korstnik" tulnud meile hoopis "Korstmikust". Sugulasi sealt poolt palju järgi pole jäänud ning enamasti on nad väliseestlased.
micky

Postitus Postitas micky »

Jätkuvalt väga huvitatud! Olen millegipärast üpris kindel, et kõik Korstnikud on omavahel sugulased. Ole kena ja võta minuga kontakti tujukas@hotmail.com , siis ehk leiame koos mingi ühendava lüli.

Urve Mikker
boriss

Re: Otsin kaugeid sugulasi!

Postitus Postitas boriss »

Minu, Vilmansenide sugupuus on Lydia Vilmansen abiellunud Krausiga (eestistatud nimi Tiido Kore), Koeru k/k, Liigvallas. Krauside kohta on mulle sugupuu usaldatud, aga see ei ole mul käepärast, kuna olen maakodus ja sugupuu on Tallinnas. Mäletamise järgi oli algus vist kusagil Jöhvi kandis. Kui Teie andmed klapivad minu Krauside andmetega, saan Teid aidata.. Kui olete huvitatud, helistage 53974727, Maie
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”