küsimus saaga tulevikust

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

küsimus saaga tulevikust

Postitus Postitas Assar »

Saatsin mõni aeg tagasi kirja suguseltsi listi, aga vastust ei saanud. Ilmselt sattus see valel ajal, sest järgmine kiri tekitas elava mõttevahetuse. Minu küsimus oli selle kohta, kas tulevikus saavad saagas olema ka linnade kodanikuraamatud. See on päris hea materiale neile, kelle esivanemad linnadest põlvnevad. Hetkel pole vist isegi hingerevisione, kui ma ei eksi. Kas keegi oskab selle kohta midagi kosta. Mis suunas saaga edasi areneb?

Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
Kalev.Jaago
Postitusi: 72
Liitunud: Teisipäev 23. August 2005, 11:33:08
Status: Eemal

Re: küsimus saaga tulevikust

Postitus Postitas Kalev.Jaago »

Assar kirjutas:Saatsin mõni aeg tagasi kirja suguseltsi listi, aga vastust ei saanud. Ilmselt sattus see valel ajal, sest järgmine kiri tekitas elava mõttevahetuse. Minu küsimus oli selle kohta, kas tulevikus saavad saagas olema ka linnade kodanikuraamatud. See on päris hea materiale neile, kelle esivanemad linnadest põlvnevad. Hetkel pole vist isegi hingerevisione, kui ma ei eksi. Kas keegi oskab selle kohta midagi kosta. Mis suunas saaga edasi areneb?

Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
Kodanikeraamatud on plaanis küll, kuid esialgu ootavad need veel mikrofilmimist.

Kalev Jaago
arhivaar
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”